Anasayfa / Şirket Haberleri / Göçmen Börekçisi başarıdan başarıya koşuyor…

Göçmen Börekçisi başarıdan başarıya koşuyor…Kocaeli’nin gıda sektöründe en hızlı büyüyen markalarından biri olan Göçmen Börekçisi 12. Bayim olur musun Franchising ve Markalı fuarındaki yerini aldı. Girişimcilerden büyük ilgi ve franchise ortaklık talebi aldıklarını belirten firma yetkilileri, ayrıca taleplere yetişemediklerini belirttiler. Birçok işletmecinin bayilik almak için sırada beklediği Kocaeli ilinin değerli markası olan Göçmen Börekçisi fuarda en çok talep gören firmalar arasındaki yerini aldı. 300’ün üzerinde firmanın katılım sağladığı
fuarda oldukça büyük markaların arasında, en fazla ilgi gören ilk üç markadan biri Göçmen Börekçisi oldu. Ciddi franchise görüşmeleri yapıldı; imzalar atıldı.
GÖÇMEN BÖREKÇİSİ

Marka ayrıca 40 m2 lik konsept dükkan tasarımı ile stand görselliği açısındanda çok beğenildi. Yurtdışından fuara gerek katılım gerek ziyaret için gelen kişilerde Türk kültürünün mihenk taşlarından olan böreği “Göçmen Börekçisi” farkıyla tatma imkanı buldular. Bayilik görüşmelerini 4 gün boyunca gerçekleştiren markanın Genel Müdürleri İlker Can Dönmez ve Tanju Taner Dönmez ve bölge yönetici Emre Dursun fuardan oldukça mutlu ve başarılarla ayrıldıklarını belirtti.

  Medical Park Hastaneler Grubu, yeni bir konsept yarattıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir