Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Goldenika Bayilik Veriyor

Altın kaplama işini hobi olarak olsun yada para kazanmak amaçlı olsun yapmak isteyenler oldukça fazladır. Goldenika hakkında bayilik ve altın kaplama hakkındaki konumuzu inceleyebilirsiniz.

Goldenika Hakkında

1997 yılında kol saatleri üzerindeki Altın Kaplamaların deforme olması ve kullandığımız saatlerin atıl bir duruma gelmesi karşısında, altın kaplama konusunda araştırmalarımız başlamış oldu!

Yıllar önce altın kaplama yapabilmek, sarraf (kuyumcu) dediğimiz ustaların yapabildiği bir sanat / uygulamalar ise geleneksel yöntemlerle gerçekleştiriliyordu.

Çok daha eskilere gittiğimizde ise (TOMBAK) adı verilen bir teknik ile yapılmaktaydı. Fakat ; Eski teknikle yapılan Altın Kaplamalar, bu iş dalı uğraşan kişilerin zehirlenmesi ile sonuçlanabiliyordu.

Mobil Altın Kaplama Sistemlerinde (2010) başlangıç ve test aşamalarında Eski birçok uygulamayı geri planda tuttuğunu fark ettik. Çok aşırı maliyetler olmadan,boya yapmak kadar kolay bir uygulama ile elinizdeki her objeyi altın kaplama yapabilmek daha avantajlı olacaktı.

Ayrıca; Lokal Altın Kaplamalar yapılabilmesi ve taşınabilir bir hizmet sunulması müşterilerimizin çok fazla ilgisini kazandı.

Araştırmalarımızda ,bize başladığımız andan itibaren destek olan Sn. Ali OTTAŞ Ağabeyimize Teşekkürlerimi ve minnet duygularımı ifade etmek istiyorum.

Şu an aramızda olmayan ve tanıştığımızdan 1 yıl sonra rahmete yürüyen, bildiği her bilgiyi esirgemeden bizlere öğreten Kimyager Üstadımız Sn. İ.Hakkı ERTURHAN’ı rahmetle anıyorum.

Goldenika Bayilik Bilgileri

Goldenika solüsyonları ile neler yapacağınızı hayal edebilirseniz, hem bayilik fırsatlarını hemde size ait özel eşyalarınızı altın’a çevirebileceğinizin ne kadar sıra dışı bir buluş olduğunu keşfedebilirsiniz.

Türkiye’de Altın kaplama solüsyonlarında tek üretici firma olmanın haklı gururu ile Goldenika’yı tanıtmak değil, dokunduğunuzun altın olduğunu hissetmenizi, şöhreti yaşam alanlarınıza taşımayı, altın’a dokunmanın bir ayrıcalık olduğunu hissetmenizi sağlıyoruz.

Tüm pazarda söz sahibi olmanın bölge bayiliğiniz ile sizlere kazandıracağı büyüme tamemen sizin elinizde.

“BAYİLERİMİZ İLE BÜYÜYORUZ” 2014 sloganımız ile bir yılın sonunda bölge bayiliklerimizin sayısını maksimum düzeye çıkarmayı hedefleyerek, sanal ağ bağlantılı kuruluşlardaki bağlantılarımızı, firmamıza gelen bağlantıları o ildeki bölge bayiliğine yönlendirme yaparak ve bayilerimize katkılar sağlayarak çok daha hızlı bir inovatif strateji ile hareket etmeyi hedeflemekteyiz.

Pen Plating ( Altın Kaplama Kalemi ) KİT

Gold, goldplated

Bu nedenle, sahip olduğunuz bayilik döneminde, bulunduğunuz alanda hiçbir rakibinizin olmaması da en büyük fırsatlarınızdan birisidir. Ayrıca Solüsyon grubu %100 kendi üretimimiz olduğu için sizlere ek bir maliyet oluşturmamaktadır. Eko kit ve bayilik için farklı litreleri isteğinize göre tercih etmeniz.

Goldenika Ürünlerinde ister hobi amaçlı, ister bölge bayiliği için tercih seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Bunun yanında sektör hacminin birçok iş alanını kapsamış olması, saat gözlük, takı, ev eşyaları, değerli eserler, maket araçlar ve metal olarak adlandırdığımız tüm materyalleri altın kaplamak veya rose kaplamak, fırsatların ötesinde bir buluştur.

Goldenika bayilik koşulları tahmin edeceğinizden çok kolay. Yapmanız gereken hemen ürün bilgisi için müşteri temsilciliğine bir mail veya bir telefon, sizleri de bünyemizde görmekten mutluluk duyarız.

Altın Kaplama (KİT) Paketler

PROFESYONEL

 • Altın Kaplama Makinası
 • 24K.Altın Solüsyon 1000 ML.
 • Swap (Uygulama Pamuğu)
 • Prob (Uygulama Çubuğu)
 • Clenar (Temizleme Kremi)

HOBi

 • Mobil Altın Kaplama Kalemi
 • 24K. Altın Solüsyon 200ML.
 • Prob (Uygulama Çubuğu )
 • Swap (Uygulama Pamuğu)
 • Clenar (Temizleme Kremi)

Kendi iş sektörünüzdeki çözümler için kullanabilirsiniz veya hobi amaçlı Altın Kaplama Uygulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hobi Tutkunları için geliştirdiğimiz (Mobil Altın Kaplama Kalemi) Hobi olarak ilgilenenler için hem ekonomik, hem de idealdir.

Goldenika Altın Kaplama Solüsyonlarımız ile ; Bakır-Pirinç-Nikel-Gümüş-Krom-Krom Kaplama ve Çelik içerikli tüm ürünleri altın kaplayabilirsiniz.

Ayrıca; plastik objeler üzerinde krom boya görünümüne sahip iletken boyalar söz konusu ise; (Arabaların marka ve logoları ve cep telefonları, üzerinde iletken krom kaplamalar kullanılabilmektedir.) bu tür, krom iletken boyalar üzerine yine Altın Kaplama yapabilirsiniz.

Ne kadar alanı Altın kaplayabilirsiniz?

 • 1 ml. Solüsyon ile 10 cm2
 • 10 ml. Solüsyon ile 100 cm2
 • 100 ml. Solüsyon ile 1.000 cm2
 • 1.000 ml. Solüsyon ile 10.000 cm2

Goldenika Bayilik İletişim

Ekrem DUMAN

0 532 372 43 33
goldenika@hotmail.com

Adres:

Karatarla Mah. Eski Saray Caddesi. Söylemez Pasajı. Kat:1 No:99 27010 Şahinbey/ GAZİANTEP

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu