Kahve Kafe Bayilikleri

Gönül Kahvesi Bayilik Şartları

Türkiye’nin ilk ve tek butik kahve zinciri olan Gönül Kahvesi, Türk Kahvesi, es-presso ve diğer tüm kahvelerini, özel formülleriyle harmanlayıp sunmaktadır. Mevcut franchise şube sayısı yurt içinde 86, yurtdışında 4 tür. Markanın, yurt içinde toplamda 100 üzeri, yurt dışında ise 20 üzeri 2017 franchise hedefi bulunmaktadır. Franchise giriş bedeli 2017 sonuna kadar 40.000 $ + KDV yerine 130.000 TL + KDV dir. Anahtar teslim fiyatı 100 m2 kapalı,100 m2 açık bir alan için yaklaşık 500.000 – 550.000 TL + KDV civarındadır. Yatırımın geri dönüş süresi 18 ile 24 ay arasında değişebilmektedir. Lokasyon kriterleri, uygun kira, kolay ulaşılabilirlik, doğru lokasyon olduğu düşünülen cadde ya da Avm konseptleridir.

Girişimci neden sizi tercih etmeli: Gönül Kahvesi, akılcı kurgulanmış ve sade işleyişi ile riskleri ilk başta yok ederek ilerlediği için yatırımcılar gönül rahatlığı ile tercih etmelidir. Girişimciye not: “Dünya’da herkes birgün Türk Kahvesi’ni tadacak”sloganımızla yolumuza devam ediyoruz tüm girişimcileri de bu yolda GönüNü olmaya davet ediyoruz.

Gönül Kahvesi Hakkında

1993 yılında gıda sektörüne giren grubumuz, 2002 yılından bu yana “Gönül Kahvesi” markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır.

Markamız, “Türk Kahvesi”ne hak ettiği itibarı “Gönül Harmanı” ürünü ile kazandırmıştır.

İlk şubesini 2002 yılında İzmir’de açan Gönül Kahvesi, bugün Türkiye’de ve yurt dışında 72 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek; kendine özgü ürün gamı, mağaza konsepti ve yaratıcı-yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

2014 yılında Gönül Kahvesi, Türkiye’nin yanı sıra önce Avrupa, Ortadoğu, daha sonra Amerika’dan gelen yoğun teklifler karşısında yurt dışına açılma kararı alarak, ilk yurt dışı şubesini Mayıs 2014’te Saraybosna’da açmıştır. Yeni açılacak şubeler arasında; Avrupa’nın birçok şehri ile Dubai ve Amerika da bulunmaktadır.

Tel: (0216) 688 81 10-11
gonulkahvesi.com.tr
gonulkahvesi@gonulkah vesi. com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu