Anasayfa / Haberler / Google Earth Pro Ücretsiz Oldu

Google Earth Pro Ücretsiz OlduGoogle Earth servisini internet üzerinden kullanmak yeterince keyifli olsa da, bilgisayarınıza kurup kullanabildiğiniz Google Earth Pro uygulamasının özellikle işletmelere ve profesyonel kullanıma yönelik kendine özgü güzellikleri var. Örneğin uydu görüntüsü üzerinden gelişmiş alan hesabı yapabiliyorsunuz, görüntülerin 4800 x 3200 piksel gibi yüksek çözünürlüklü çıktılarını alabiliyorsunuz, demografik
dağılım ve (her ne kadar Google Türkiye’ye hâlâ getirmemiş olsa da) trafik yoğunluğu gibi harita katmanlarına ulaşabiliyorsunuz.
Google Earth servisi

İşte Google, bu ve benzer birçok ek özelliğe sahip ve daha önce yıllık 399 dolar kullanım bedeliyle sunduğu Google Earth Pro’yu artık tamamen ücretsiz hale getirdi. Bunun için yapmanız gereken google.com/intl/en/earth adresine gitmek, Google Earth Pro kurulum dosyasını indirmek, kurulum sonrasında isim olarak e-posta adresinizi girmek ve lisans bölümüne GEPFREE yazmak. Artık program sizin, güle güle kullanın.

  Doktorlar tam 8 gün kadının damarındaki iğneyi aradıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Uluslararası Geçerliliği Olan Dil Belgesi Sınavları

DEĞİŞEN ve dönüşen dünyada artık eskisi gibi sınırlar kalmadı. Özellikle internetin yaygınlaşmasıyla iş yapış şekilleri …

Bir yorum

  1. iyibir porogram olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir