Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

GooMass İnternetten Para Kazanma Eğitim Kiti

Para kazanmak için sizlere önereceğim eğitim kiti ile internetten iş yaparak para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yolları içersinde en etkili, dünyada en popüler ve en çok kazandıran sistemlerinden biri olan online satış ortaklığı sistemi (affiliate marketing) ile her gün yüzlerce dolar kazanmak ve bunu kısa bir süre içersinde otomatikleştirebilirsiniz. Dünyanın en popüler ve en çok kazandıran online kazanç sistemi satış ortaklığı (affiliate marketing) goomass ile şimdi türkiyede.

İnternetten Para Kazanma Eğitim Kiti

İnternetin, bugünün ve geleceğin en büyük iş platformlarından biri olduğunu ve size ne kadar çok para kazandırabileceğinin farkında mısınız? İnterneti kullanarak gün boyu çalışmak zorunda olmayacağınız, sadece istediğiniz zaman çalışacağınız bir işin patronu olabilir ve hayallerinizin de ötesinde para kazanabilirsiniz. dünyada milyonlarca insan internet üzerinden ayda binlerce dolar kazanıyor. sizde bu kişilerin arasına katılarak internetten para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Goomass Kiti size internetten para kazanma yolları içersinde başarısını tüm dünyada kanıtlamış en iyi sistemleri, programları, stratejileri ve ihtiyaç duyacağınız tüm kaynakları sunar. goomass kiti internetten para kazanma sistemlerinin eğitiminin detaylıca verildiği yazılım arayüzüyle sunulan 6 temel dijital/elektronik kitap, 7 bonus ve görsel eğitim videolarından oluşur.

GooMass
GooMass

Eğitimler

Pazarlama ortaklığı ( Affiliate marketing )

Dünyanın en yaygın para kazanç sağlama sistemi affiliate marketing milyonlarca insana web üstünden para kazanç sağlama imkanı sunuyor. Kanıtladığı muvaffak sistemi ile amazon, ebay, clickbank, wallmart gibi pekçok alışveriş ağına hizmet eden, pazarlama ortaklığı ile komisyon kazanç sağlama programına dayanan bu sistem türkiyede de yerini almaya başladı. Affiliate marketing eğitim rehberi size pazarlama ortaklığı sistemini adan zye aktararak bu sistemde ne şekilde muvaffak olacağınızı gösteriyor.

Clickbank Eğitimi

%75e ulaşan yüksek komisyonlar kazanabileceğiniz 110. 000in üstünde etkin pazarlama ortağına ve 70. 000 dijital ürüne sahip dünyanın en yaygın ve güvenilir pazarlama ortaklığı sistemi. 1998de kurulan clickbank, emniyetli bir biçimde günde 27.000 den çok dijital mamül pazarlaması gerçekleştirerek dünyada her 3 saniyede bir pazarlama işlemi yapmakta. 200 den çok ülkeye hizmet ediyor bulunan clickbank internette devamlı yüksek trafik alan lider pazarlama ortaklığı platformudur. Clickbank kitabı, pazarlama ortaklığı.

Amazon Associates

Elektronik ürünlerden giyime, kitaplardan arabalara kadar her ürünün satıldığı dünyanın en yaygın alışveriş ağlarından birisi bulunan amazon.com bütün ürünlerini amazon associates pazarlama ortaklığı programı ile sizlere sunuyor. Ziyaretçilerinin tam güvenini kazanmasıyla yüksek bir dönüşüm oranına sahip bulunan amazon.com pazarlama ortaklarına kuvvetli ve zengin bir teknik yapı sunuyor. Türkiyede ilk ve tek bulunan amazon associates eğitim rehberi sizi bütün yönleriyle amazon pazarlama ortaklığı programı ile tanıştırırarak size en başarı sahibi pazarlama tekniklerini ve stratejilerini öğretiyor.

Xticaret Pazarlama Ortaklığı

Türkiyenin yeni pazarlama ortaklığı ağı xticaret e-kitap ve program gibi dijital ürünlerden yüksek komisyonlar kazanç sağlama fırsatını sunuyor. Xticaret eğitim e-kitabı binlerce pazarlama ortağı ile pek çok ürünün pazarlanmasına aracılık eden xticaret türkçe pazarlama ortaklığına programlarına giriş yapmak ve başarı sahibi olmak için eşsiz bir kaynak. Bu kitap ile xticaret.com ile pazarlama ortaklığında muvaffak olmanın tekniklerini öğreneceksiniz.

Seo ( Arama motoru optimizasyonu )

İnternetin trafiğini yöneten arama motorlarında ilk sıralara çıkmak için yanlızca yazılar ve görseller yetmez. Seo ile sitenizin aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayabilir ve be vesileyle satışlarınızı katlayabilirsiniz. On-page faktörlerden anahtar kelime seçimine, muhteviyat optimizasyonundan website yapı planlamasına, lsi sisteminden algoritmalara kadar seonun bütün elementlerini ihtiva eden dev bir kaynak; Seo rehberimiz sayesiyle hem organik sonuçlarda yükselecek, ve hem de sitenize daha çok trafik kazandırarak satışlarınızı arttıracaksınız.

Gooogle Adwords Eğitimi

Googleın ücretli reklamcılık ağı adwords ile dakikalar içerisinde müşteriler kazanç sağlamaya ve pazarlama yapmaya başlayın. Bütçeniz ne olursa olsun googleın reklamcılık ağında reklamlarınızı görüntüleyebilir, müşterilerinizle ürünlerinizi münasip fiyatlara bir araya getirebilirsiniz. Ama göründüğü kadar basit olmayan adwordsü tam performansıyla kullanmak için veriye ve deneyime gereksiniminiz mevcut. Adwords eğitim kitabımız ile size söylenmeyen verileri edinebilir ve gereken deneyimi kısa sürede kazanarak bir adwords uzmanı olabilirsiniz.

Video Eğitim Seti

Görsel eğitimin algılama, anlama, hafızada biriktirme ve uygulama süreçlerinin en ehemmiyetli pozitif pekiştiricileinden birisi olduğu doğrusundan yola çıkarak hazırladığımız videolar ile başarıya giden yolunuzu ve sürecinizi oldukça kısaltacaksınız. Goomass kiti ile edineceğiniz videolar sayesiyle kısa bir zamanda pazarlama ortaklığına uyumlu olacağınıza, etkili kampanyalar, kuvvetli siteler oluşturacağınıza ve hedef pazarlama sayfalarınızın misafir rakamını arttıracağınıza inanıyoruz.

Yazılım Arayüzü

Goomass bir e-kitap ( Pdf ) Değil, bir yazılımdır. Goomass eğitim seti pek çok sebepten ötürü bir yazılım ara yüzüyle sunulması planlanarak goomass, web etkileşimli bir masaüstü yazılımı durumuna getirilmiştir. Be vesileyle goomass eğitim seti, içeriklerine devamlı yeni veriler ilave edilerek sürekli olarak rahatlıkla güncellenebilir bir vasıta olmuştur. Buna ek olarak goomass yazılımı, içeriklerine yanlızca goomassı satın alanların ulaşabileceği bir online kimlik denetimi sistemine sahiptir.

Bütün bu eğitimlere ve goomassın öteki özel bonuslarına sahip olarak goomass İnternetten para kazanç sağlama kiti ile yalnızca interneti kullanarak yüksek bir gelir elde edebilirsiniz. Goomassı bugün edinin, kazanç sağlamaya kısa zamanda başlayın.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

7 Yorum

  1. Arkadaslar kesinlikle kazaniyorsunuz.Ben sahsen aldim ve kazanmaya basladim. Biraz gayretle herkes yapabilir.

  2. Çok kapsamlı bir bilği makalesi
    paylaşım için teşekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu