Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Halk Ekmek Bayiliği Almak

Özellikle nüfusun yoğun olduğu işçi ailelerin çok olduğu semtlerde halk ekmek sofraların vazgeçilmezi, geçim sıkıntısında nerden kısıtlama yaparım diye düşünen aileler hem sağlıklı hemde fiyatı daha uygun olan halk ekmeğe yöneliyorlar dolayısıyla bu bölgelerde halk ekmek bayiliği alıp kendi işinizi kurabilirsiniz.

Halk Ekmek Bayilik için gerekli iletişim bilgileri Ankara Halk Ekmek Bayilik ve İstanbul Halk Ekmek Bayilik İletişim Bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

İstanbul Halk Ekmek Büfesi Bayilik Bilgileri

Halk Ekmek A.Ş., İstanbulluların düzenli, ucuz, sağlıklı ve kaliteli ekmek ile un ve undan mamul her türlü yiyecek maddeleri ihtiyacını karşılamak üzere üretim yapmak, dağıtmak ve dağıtım için gerekli üniteleri tesis etmek amacıyla kuruldu. Bu amaç doğrultusunda, başta normal ekmek olmak üzere diğer unlu mamullerinin üretimini yapan Halk Ekmek A.Ş., başlangıçtan itibaren İstanbul halkına en temel gıda maddesi olan ekmeği ucuz ve sağlıklı bir şekilde sunmakta, fiyatların belirlenmesinde düzenleyici rol oynamaktadır.

İstanbul Halk ekmek bayilik başvuru nasıl yapılır

Büfe işletmeciliği talebi için şahsın en yakın Halk Ekmek Fabrika Müdürlüğü ile ile irtibat kurup şahsen başvuruda bulunması gerekmektedir.

halk ekmek bayiligi

İstanbul Halk ekmek Bayilik Başvurusu

Edirnekapı Fabrikası : 0212 635 20 81/668 dh.
Sultangazi Cebeci Fabrikası : 0212 476 00 90/328 dh.
Kartal Cevizli Fabrikası : 0216 441 24 30/440 dh.

Ankara Halk Ekmek Büfesi Bayilik Bilgileri

1994 yılında günde 220 bin ekmek üretimi yapan Halk Ekmek Fabrikamızı, çağımızın modern cihazlarını kullanarak ve özverili çalışmalarımızla, günde 1.000.000 ekmek üreten modern bir yapıya kavuşturduk.Bugün kendi kârı ile yeni bir fabrika kurabilen, Türkiye’nin 2. büyük 500 şirketi arasında 11. sıraya girmiş dev bir şirket hâline getirdiğimiz fabrikamız, Ankara halkının 1/3’ünün ekmek gereksinimini karşılamaktadır.

Ankara Halk Ekmek Büfesi için gereken evraklar

Muhtardan Nüfus Cüzdanı Örneği
Muhtardan Resimli İkametgah İlmuhaberi
Savcılık Belgesi

Büfeyi alacak kişinin gelirinin 800.00 TL’nin altında olduğunu ispatlar belge, (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığından alınacaktır.) ve / veya Belediye Gıda ve Yakacak Yardımından yararlanıyorsa, yararlandığına dair belge Yapılacak senet için Emekli veya çalışan memur kefil Kefilin emekli veya memuriyet belgesi ve kendisi 400.00 TL BüfeKullanım Bedeli Her bir kasa için 12.00 TL

SÖZLEŞMEDEN SONRA

• 3 aylık kira bedeli 75.00 TL
• Vergi Levhası Fotokopisi

Ankara Halk ekmek Bayilik Başvurusu

Macunköy Mah. Anadolu Bulvarı No : 13
Gimat/Ankara
Tel : (0 312) 397 33 65-66-67
Faks : (0 312) 397 33 71

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Düğün davetiye katlama işi yapmak istiyorum is.esenler atışalanda oturuyorum ihtiyacım. Çok. Var dönerseniz sevinirim tşk ler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu