Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Giyim Bayilikleri / Hangar Ayakkabı Bayilik Vermeye Devam Ediyor

Hangar Ayakkabı Bayilik Vermeye Devam Ediyor

150 yeni mağaza açacak

İlk mağazasını 2004’te İstanbul Bayrampaşa’da açan Hangar, “ucuz ayakkabı” sloganıyla son dönemin adından en çok söz ettiren markalarından biri oldu.

Ayakkabı mağazası

Halen Türkiye genelinde 93 mağazası olan markanın bine yakın da bayisi var. Yurtdışındaki ilk Hangar bayilikleri ise Gürcistan ve Makedonya’da verildi. Şimdi aynı ülkelerde mağaza açılması da planlanıyor. Ardından sıra Avrupa ülkelerine gelecek…haangar 300 civarında ürün çeşidiyle dikkat çeken Hangar Ayakkabı, 2012 sonuna kadar Türkiye genelinde 150 mağaza açmayı hedefliyor. Bayilik çalışmaları da aynı hızda sürecek. Franchise ya da bayilik için gerekli yatırım tutarları, franchisee ya da bayi adaylarıyla yüz yüze yapılan görüşmelerde belirleniyor.

Telefon: 0 212 509 00 00
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

  1. 280 metrekarelik tapusu kendi adıma bir işyerim var.işyerim 2.katta olup içi yapılı bir konumdadır.franchıse almak istiyorum.koşullarınızı öğrenmek istiyorum.zonguldaktan selamlar

  2. Tajikistana bayiliğinizi verecekmisiniz şartları nelerdir

  3. Haangar ayakabı bayiliğini ş.urfa Suruç ilçesinde yazıyorum bayilik alabilmem için ne gerekiyor şartlarınızı iletişim için size nasıl ulaşirim ? 05437248989

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir