Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Hanımlara evlerinin konforunda yeni iş imkanı % 100 kazanç

Hanımlara evlerinin konforunda yeni iş imkanı % 100 kazançKendi evinizin konforundan eşinizi ve cocuklarınızı ihmal etmeden yapabileceginiz ek gelir imkanı.Kampanyalarını takip ederseniniz %100 kazanç saglayacagınız iş istemezmisiniz bizi arayın sizleri üye yapalım ve işinizin temelini atın.

Sağlıklı, Temiz, Kaliteli ve Modern yaşamın anahtarı… PETRA

Petra’nın başarılarla dolu marka geçmişi 27 yıl öncesine dayanıyor. Türkiye’de doğrudan satış sektörünün ilk temsilcilerinden olan Petra, 1980’li yılların başında VMS adı altında faaliyete başladı. Sektöründeki standartların oluşmasında belirleyici rol üstlenen firma, 2002 yılında üretim ve pazarlama faaliyetlerini Petra markası altında yeniden tanımladı.

Petra bugün, ekolojik temizlik malzemelerinden mutfak malzemelerine, sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme gereçlerinden doğal kozmetik ürünlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede nitelikli ürünler sunmaktadır.

Başarımızın anahtarı marka kültürümüz…
Misyonumuz:

 • Doğaya saygılı, yenilikçi ürünler geliştirerek insan sağlığına ve yaşamına katkıda bulunmak,
 • Doğrudan satış modeliyle ekonomik değer yaratan ve bu değeri ekibiyle paylaşan, sosyal yönü güçlü bir marka kültürünün Türkiye’deki en önemli temsilcisi haline gelmek.

Vizyonumuz:
“Gelişim”, “Yenilikçilik”, “Güçlü Sosyal Yapı” ekseninde şekillenen PETRA marka kültürüyle Türkiye’nin en güçlü doğrudan satış modelini oluşturan ve faaliyette olduğumuz uluslararası pazarlarda da bu başarımızı sürdürmek.

Petra’yı bugünlere taşıyan yaklaşım…

Gerçek başarıyı yakalamak için kolay yollar değil, yeni ve daha ileri yöntemler uygulanmalıdır.
Perspektifimiz

 • Yenilikçiliği; şirket içinde yönetilen, faydaları ölçülebilen ve rekabet avantajı yaratan bir yaşam kültürüne dönüştürmek
 • Ürünlerimizin değerini ve sürdürülebilir kalite gücünü yükseltmek
 • Marka, ürün, hizmet, iş süreçleri ve üretim çalışmalarında maksimum verimi sağlamak
 • Ürünlerimizin kalitesiyle müşteri memnuniyetini sürekli kılmak
 • Sunduğumuz kaliteli ürünler, uygun fiyatlar ve yeniliklerden herkesin faydalanabilmesi için müşteri yelpazemizi sürekli geliştirmek
 • Müşteri odaklı bir yapılanma ve kaliteyi ilke edinen bir yaklaşımı benimsemek

Anahtar İlkelerimiz
 • Tüketiciyi tüm faaliyetlerimizin merkezine konumlandırmak.
 • Kaliteyi ve onun daima gelişen standartlarını benimsemek.
 • Birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımızla ilişkilerimizi etik değerler çerçevesinde sürdürmek

Politikamız

 • Çevreye duyarlı, yasalara saygılı, iş güvenliğine önem veren bir firma olarak çevre dostu ürünlerle Türkiye’de örnek bir marka olmak.
 • Müşterilerin beklentisi ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyen satış ağımızı güçlendirmek
 • Kullandıkça ekonomi sağlayan, çevreci, fonksiyonel, tasarım ağırlıklı ürünlerimizle güçlenen firmamızı uluslararası platforma taşımak
 • Müşterilerimizin beklentilerini her zaman aşarak karşılayan bir marka olmak
 • Ürün ve hizmet kalitesini her gün biraz daha yükseltmek ve bu yolla Petra markası güvenilirliğini artırmak.
 • Sürekli güncel kalmak, üretimden satışa tüm pazarlama süreçlerinde günümüzün en yeni teknolojilerinden ve en güncel bilgi birikimlerinden yararlanmak
 • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutmak.
 • Geri dönüşüm kurallarını uygulayarak ekonomimize ve ekolojik koşulların iyileştirilmesine katkıda bulunmak.
  BBT Gıda, Ek İş Yapmak İsteyenlere İş Fırsatı Sunuyor

DOĞRUDAN SATIŞ, DOĞRUDAN KAZANCIN ANAHTARI

Türkiye’nin dört bir yanında doğrudan satış modeliyle 70.000’den fazla satış temsilcisi bulunan Petra, kendi alanında faaliyet gösteren şirketler arasında güçlü ve prestijli bir konuma sahip.

Petra pazarlama alanındaki başarısını büyük ölçüde kendi satış modeline borçludur. Şirket bu model vasıtasıyla, bir yandan insanlara daha fazla kazanç fırsatı sunmakta, diğer yandan tüketicileri kaliteli ürünlerle buluşturmaktadır. Petra satış temsilcileri hem sattıkları ürünlerin üzerinden, hem de kendileriyle çalışan diğer satış temsilcileriyle ortaklıklarından gelir elde etmektedirler. Bu şekilde çifte kazanç sağlayan Petra temsilcileri; reklam ve satış mecraları gibi giderler oluşmadan müşterilerine çifte ekonomi sağlamaktadırlar.

Petra, nitelikli ürünlerinin yanı sıra; İstanbul’da bulunan Merkez Ofisi ve Petra Hizmet Noktaları ile mükemmel bir iş modeli sunmaktadır. Satış temsilcileri, Türkiye´nin her noktasında internet, telefon veya faksla 7 gün 24 saat sipariş verebilmektedirler. Petra, ürün ve satış teknikleri ile ilgili Türkiye genelinde seminer, konferans ve eğitim toplantıları düzenlemektedir. Bu organizasyonlarda uzmanlar eşliğinde ürünlerin kullanımı uygulamalı olarak gösterilmektedir. Böylece katılımcılara ürün özellikleri, ürün kullanımı ve ürün satışına ilişkin pek çok konuda en güncel bilgiler aktarılmaktadır.

ÇEVRE DOSTU VE GÜVENİLİR MARKALAR

Perla, Ecolinn, VMS, Biorichi, Aquawell markaları ile giderek daha fazla tüketici grubuna hitap eden Petra, bu ürünlerin yüksek kalite standartları, estetik tasarımları ve çok yönlü fonksiyonel kullanım alanlarıyla önemli bir satış performansına ulaşmıştır.

VMS ile başladığı sağlıklı yaşamı destekleyen pişirme ürünleri grubuna kısa zamanda ekolojik temizlik, yaşam ve sağlık kategorilerini de katarak faaliyet alanını genişleten Petra, özellikle ekolojik temizlik ürünlerindeki güçlü konumunu Perla, Ecolinn markaları ile daha da sağlamlaştırdı. Kendi markaları olan Perla Nanosilver mikrofiber temizlik bezleri ve Ecolinn biyoçözünür temizlik serisi ile sektördeki farklılığını daha da vurguladı. Çığır açan bu yenilikler, Petra’nın girişimci ve yenilikçi vizyonunu vurgulamaktadır. Değerli temsilcilerinin de önerileriyle, yaşam kalitesini arttıran ürünlerini zenginleştirerek, az rastlanır bir gelişmeye imza attı.

Tel:5307717071
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

İndir Kazan Uygulaması Ek Gelir İmkanı Sunuyor

Evde, işte veya okulda artık her yerde para kazanmak çok kolay. Yapmanız gereken tek şey …

14 Yorumlar

 1. konyadan ev hanımıyım evde iş istiyorum

 2. Nis olursa yaparım paketleme nikah şekeri vs ne iş olursa ilginize Teşekkürler acil cevabınızı bekliyorum

 3. Konya Selçuklu da oturuyorum acil evde yapılabilecek iş arıyorum.el becerim iyidir.en yakın zamanda dönerseniz sevinirim

 4. ümit sarıboğa

  evde kutu katlama,davetiye katlama nikah şekeri kalem mandal,etiketleme kısacası evde yapılacak her türlü iş yapılır beş kişilik ekiplen sizden cevap bekliyoruz acilen sizden cevap bekliyoruz 05438144346

 5. Evde mandal ve etiket işi yapmak istiyorum.

 6. Mrhb ben evde ek is yapmak istigorum yardimci olursaniz sevinirim. İstanbul umraniye de ikamet ediyorum cok ihtiyacim var lutfen iki tane bebegim var maddi dururumum yok

 7. merhabalar,
  antalyada oturuyorum. davetiye katlama, kutu katlama,etiketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olurmusunuz?teşekkürler

 8. Afyonkarahisarda ikamet etmekteyim.kutu yapımı,nikahşekeri yapımı,davetiye katlama,boncuk işi yapmak istiyorum.
  Lütfen bana da yardımcı olabilir misiniz?
  0 551 425 03 20

 9. 10 kişi evde her türlü iş yapıyoruz boncuk paketleme kalıp çıkarma yapıştırma işleri yaparız 05384134028

 10. merhaba,
  biz Mudanya bursa da yaşıyoruz. kardeşim ben ve arkadaşlarım evde ev mantısı, börek, kek kurabiye,pogaca, zeytinyağlı yaprak sarma yapıyoruz.
  Toptan veya perakende almak isteyenler. mail adresimizden ulaşabilirler. mail. adresi. zesera2@gmail.com
  Teşekkürler.

 11. Bursa da ıkamet edıyorum evde ek iş olarak yapabileceğim her iş olabilir…
  ulasım bılgılerım torennagihan@hotmail.com@hotmail.com

 12. istanbul anadolu yakasında ıkamet edıyorum ulasım bılgılerım is.er.63@hotmail.com

 13. hatice mekikli

  evde ek iş olarak yapabileceğim her iş olabilir…

 14. evde paketleme veya benzeri bir iş istiyorum. bu bilgileri öğrendiğim iyi oldu. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir