Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Hardline, ilk kez franchise verecek

Hardline, ilk kez franchise verecek

Sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’de üretim yapan az sayıda şirketten biri olan Kavi, iki koldan atağa hazırlanıyor.

HardlineKavi, bu yıl içinde ilk kez ihracata başlayacak. Şirket aynı zamanda yurtiçinde franchising sistemiyle mağazalar açacak. Bu doğrultuda İstanbul’da yeni üretim tesisine taşınan Kavi, üretim kapasitesini büyük ölçüde artırdı, ihracatla ilgili Ukrayna, İran, Irak ve Azerbaycan ile bağlantılar kuran şirketin ürünlerine özellikle İran’dan çok fazla talep gelmiş. Kavi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Taşhan, “2012 ciromuz 4 milyon TL civarında. 2013’te ise 10 milyon dolar ciro hedefliyoruz” diyor.

Ürün yelpazesinde sporcu destek ürünlerinden günlük yaşam takviyelerine kadar 60 çeşit ürün bulunuyor. Bu ürünlerin yüzde 100 doğal ürünler olduğunu vurgulayan Taşhan, “Hardline markalı ürünlerin çerisinde, zararları belirlenmiş olan kimyasal tatlandırıcı aspartam, yapay aroma ve yine kimyasal bileşenli koruyucular yok” diyor. Toplumsal duyarlılık anlamında çeşitli organizasyonlara katkı sağlayan Hardline bu doğrultuda örneğin bilek güreşi, vücut geliştirme, basketbol ve motorsporları kulüp ve sporcularına destek oluyor.

+90216 518 41 68 pbx

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu