Şirket Haberleri

Hastane ve Klinik Arama Motoru Clivago.com

Dünyadaki tüm hastane ve klinikleri; ülke, bulunduğu şehir, konum ve hizmet puanına göre kullanıcıya listeleyecek bir ‘hastane ve klinik arama motoru ve servis sağlayıcısı’ hizmet vermeye başladı. Clivago.com Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Gödek, “Sağlık sektörü ile ilgili bu uygulama fikri dikkatimizi çekti ve yatırımcı olmaya karar verdik ” diyor.

Hastane ve Klinik Arama Motoru

HIZLA gelişen internet ve teknoloji dünyasında anlık her şeyin cebimize kadar indirdiği şu günlerde dünya sağlık turizmini ve globaldeki hastane ve klinikleri listeme misyonunu üstlenen yeni bir uygulama hayata geçti.

hastane ve klinik arama motoru
Hastane ve klinik arama motoru

Clivago.com aslında bir hastane ve klinik arama motoru ve servis sağlayıcı olarak karşımızda. Dünyadaki tüm hastane ve klinikleri: ülkesine, bulunduğu şehre, konumuna ve hizmet puanına göre kullanıcıya listeleyecek.

Tamamen yerli sermaye ile kurulan Clivago.com: yatırımcısı Rıza Gödek ve fikir sahibi Ömer Kürümlü’nün arasına katılan Metin Gödek ve Çise Gödek tarafından kurulmuş bir şirket. CIivago.com Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Gödek, “Sağlık sektörü ile ilgili bu uygulama fikri (Clivago.com) dikkatimizi çekti ve yatırımcı olmaya karar verdik” diyor.

TRANSFER VE REFAKATÇİ İMKANI

Civago.com Türkiye’deki hasta ve hasta yakınlarının ve ülkemize gelecek yabancı hastaların hem tercüman hem de hasta bakıcı gibi özellikleri olan ‘Sertifikalı Refakatçi’ çağırmalarına olanak sağlayacak. Ayrıca birçok havayolu ve transfer şirketiyle anlaşmalı olan Clivago.com hastalara ulaşım ve sağlık hizmetlerini indirimli alma şansı da sunuyor. Yakın zamanda ise randevu sistemiyle çalışmava başlanacağı belirtiliyor. Clivago.com Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Gödek. “Dijital dünyanın gücünü konuşmamıza gerek yok sanırım” diyerek şunları söylüyor:

“Dijital sektör ile alakalı araştırmalarımız halen devam ederken büyüyen sağlık sektörü ile ilgili bu uygulama fikri (Clivago.com) dikkatimizi çekti ve yatırımcı olmaya karar verdik. Uzun soluklu bu yolda hem ülkemizin hem de dünyanın teveccüh göstereceğini düşünmekteyim. Ülkemize ve dünyaya hayırlı olsun.”

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu