Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Dönerci Bayilikleri / Hat Döner Bayiliği İle Dönerci Restoranı Açmak

Hat Döner Bayiliği İle Dönerci Restoranı AçmakHAT DÖNER Yurtdışı hedefi de var

Yaklaşık iki yıl önce kurulan Hat Döner‘in 12 şubesi var. 2015’e kadar 50 şubeye ulaşılması hedefleniyor. Bir döner şirketinde satış müdürlüğü yaparken kendi markasını oluşturmaya karar veren Mehmet Beslekoğlu‘nun kurduğu Hat Döner‘i rakiplerinden ayıran en temel özelliği dönerin özel bir sosla üretilmesi.

hat doner bayilik
Beslekoğlu, “Ustalarımızın tamamı Hatay’dan geliyor. Amerikan fast food markaları gibi doyurucu olması için gramajı yüksek bir lavaş kullanıyoruz ve lezzetten ödün vermiyoruz” diyor. Bir Hat Döner kurmanın maliyeti bulunduğu lokasyona göre 200-350 bin TL arasında değişiyor. 2014 başına kadar isim hakkı bedeli alınmıyor. 2014’ten itibaren ise isim hakkı bedeli olarak 20 bin dolar talep edilecek.

Bir şubenin aylık geliri 100 bin TL’yi buluyor. Ürün maliyeti ve malzemenin yüzde 50, personel ve kiranın yüzde 30’luk bir pay aldığını belirten Beslekoğlu, bir şubenin yüzde 20 net kâr bıraktığını söylüyor. Markanın yurtdışına açılma hedefi de var. Senegal, Kuzey Irak ve Arabistan’dan teklifler geldiğini söyleyen Beslekoğlu, 2014 programlarında yurtdışınm da olduğunu ifade ediyor.

Telefon : 0216 481 91 88

  Dönerci Restoranı AçmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

The Kebab Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Kebapçı restoranı açmak isteyenler için bayilik veren kebap markası The Kebab hakkında bilgi vermeye çalışacağız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir