Kahve Kafe Bayilikleri

Hatır Kahvesi Bayilik Veriyor

hatir kahvesiFirma İsmi : Hatır Kahvesi
Bayilik Kategorisi : gıda
Kuruluş Yılı :  2010
Şube Sayısı :  3
Firma Tanıtım :  Vale İleri Düzey Pazarlama Ltd.Şti 2008  yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektörde firma kurucularının 19 yıllık bilgi birikimine sahip olan firmamız, geçen süre zarfında dondurulmuş ürünler  sektörünün en bilinen markalarından biri haline gelmiştir. Şuanda Ankara şaşmaz da bulunan lojistik merkezinde başta Maraş dondurması olmak üzere, dondurulmuş meyve sebze ve unlu mamüller konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarına pazarlama ve dağıtım hizmeti sunmaktadır. Güçlü bölgeler dağıtım ağı ve 20’yi aşkın frigofrik araçla müşteri memnuniyetini en önde tutarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Vale İleri Düzey Pazarlama Ltd.Şti  müşteri odaklı bir firma kültürüne sahiptir. Bu kültürün en önemli amacı Vale Pazarlama müşterileri ve iş ortakları ile  uzun süreli çalışmaktır. Bu anlamda müşteri hizmetleri departmanı zaman zaman müşteri anketleri yapmakta ve bu anketler sayesinde müşterilerimizin firmamızdan beklentileri ortaya çıkmaktadır. Ardından müşteri talepleri doğrultusunda çalışmalara yön verilmektedir.

2011 yılından itibaren büyüme atağına geçen Vale İleri Düzey Pazarlama, cafe konsepti Hatır Kahvesi şubelerle ülke geneline yayılmayı hedeflemektedir. Kurulduğu günden itibaren mükemmeliyet çizgisindeki hizmet anlayışıyla müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sağlamayı hedefleyen Vale İleri Düzey Pazarlama Ltd.Şti, gelen müşteri istekleri doğrultusunda 2011 yılından itibaren Hatır Kahvesi markasıyla franchise vermeye başlamıştır. Hatır Kahvesi  henüz çok yeni bir konsept olmasına rağmen şube sayısını 3’e çıkarmıştır. Yatırımcıların birikimlerini kazançlı bir şekilde değerlendirmesine imkan sağlayan Hatır Kahvesi franchise sistemine 2013 yılı sonuna kadar 10 şube daha katılacaktır

Yakın zamanda Master Franchise yoluyla yurtdışında şubeler açacak olan Vale İleri Düzey Pazarlama Ltd.Şti global marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ana merkezdeki lojistik depoları ve şubelerinde 50 kişiye istihdam sağlayan Vale İleri Düzey Pazarlama, meydana getirdiği katma değerle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Kalite politikasını Türk Gıda Kodeksi ve hijyenik kurallara uygun depolama ve dağıtım olarak planlayan Vale İleri Düzey Pazarlama Ltd.Şti, ürün tedarikinden şubelere teslimine kadar, üretilen ürünlerine kalite standartları uygulayarak sürekli ve güvenilir dondurulmuş gıda dağıtımı hizmeti gerçekleştirmektedir. Müşteri ve dolayısıyla tüketici beklentilerini doğru zamanda ve kaliteli ürünle gerçekleştiren Vale İleri Düzey Pazarlama’nın hedefi sürekli müşteri memnuniyetidir.

Franchise çalışmaları yürütülen Hatır Kahvesi franchise konseptinin en önemli özelliklerinin başında yatırımcısından astronomik franchise katılım bedeli talebinin olmaması gelmektedir. Yatırımcı, Vale İleri Düzey Pazarlamanın nazarında müşteri olarak değil, uzun ve sürekli bir birliktelik gözettiği iş ortağı şeklinde değerlendirilmektedir. Hatır Kahvesi, yatırımcısına marka değeri ve  kalitesi yüksek ürünleri en ekonomik maliyetlerle sunmayı hedefleyerek, yatırımcısının Hatır Kahvesi’ne yatırdığı birikimlerini en kısa sürede geri dönüşümünü hedeflemektedir. Bu anlamda Hatır Kahvesi açan bir girişimci uygun ve kaliteli ürünlerin yanı sıra ,personel ve reklam desteği gibi franchise sisteminin olmazsa olmazlarına ücretsiz bir şekilde sahip olmaktadır. Ayrıca açılan şubeler karlılık olabilmesi adına Hatır Kahvesi denetleme birimi tarafından düzenli olarak denetlenerek açılan şubenin cirosunun en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.

Hatır Kahvesi, sadece kahve menüsünün olduğu bir konsept değildir. Menüsünden sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra, pasta ve unlu mamül çeşitleriyle dondurma ve yemek menüleri oluşturulmuştur. Bu yapılan çalışmalar ise Hatır Kahvesi yatırımcısına son derece kar lı bir şekilde ticaret yapmasını sağlayacaktır. Ürün satışları konusunda son derece şeffaf davranan Vale İleri Düzey Pazarlama son derece güçlü bir satınalma sistemine sahiptir. Buda üretilen ve dağıtımı yapılan ürünlerin asgari seviyelerde fiyatlarla müşterisine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Vale İleri Düzey Pazarlama franchise yatırımcısına mevcut ürünlerle ilgili fiyat listelerini yollar ve böylece yatırımcının herhangi bir şekilde olumsuz düşüncelere kapılmasını engeller.

İş ortağımız olmanız temennisiyle……

Bayilik ile ilgili Desteklerimiz : reklam tanıtım, personel eğitim, yer seçimi

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  %300
Bayilik için ek şartlarınmız : avm yada yoğu yaya trafiğinin olduğu lokasyonlarda 150 m2 iş yeri

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  selçuk solak
Telefon :  03442213811
Web Siteniz : www.hatirkahvesi.org
E-posta Adresiniz :  franchise@hatirkahvesi.org
Adres :    Yeni hükümet caddesi parlakhan iş merkezi kat:1 no:2 K.Maraş

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu