Ek İş Ek Gelir

Herbalife İş Fırsatı Evden Çalışarak Ek Gelir

Herbalife İle Ek Gelir İmkanı

Evden Çalışarak veya Ofisten çalışarak ek gelir elde etme imkanı.

Endüstrimiz

“Wellness Endüstrisi”‘nde bulunmaktayız. Çok hızlı büyüyen bu sektör çok farklı insan gruplarını bir araya getirmektedir: doktorlar, bilim adamları, mühendisler, üreticiler, tüccarlar, spor hocaları, vs… Hepsi tek bir hedefe odaklı: insanların daha iyi hissedip, daha iyi görünmelerini sağlamak. Bu endüstrinin cirosu 500 milyar dolara ulaşmış durumda.

Bu essiz fırsatın başarısının 3 anahtarı:

Kaliteli ürünlerinin bulunması
Talebe cevap vermesi
VIP servis sunması

Hak ettiğinize inandığınız hayatı yaşamaya hazır mısınız?

Partnerimiz

Dünya çapında bir firma ve vizyon sahibi liderler sayesinde işinizi destekliyor olacağız.
Partnerimiz 1980 yılından bu yana düzenli olarak büyümekte ve bu büyüme devam etmektedir.
Şirket yöneticileri, çalışanları, liderleri ve distribütörleri firmanın misyonu, vizyonu ve değerleri için çalışmaktadır ve büyümenin, devam etmesi için ne gerekiyorsa yapmaktadır.
Misyonumuz milyonlarca insanin iyi beslenmesine, sağlıklı ve aktif yaşam tarzına ulaşmasına, finansal açıdan refah elde etmesine yardımcı olmak ve hak ettiklerini kazanmasını sağlamak.
Firmamız en prestijli borsalardan Kabul edilen New York Borsasında yer almaktadır ve dünya çapında Doğrudan Satış Derneğine üyedir ve birçok spor sponsorluklarıyla tüm dünyaya markasını göstermiştir;( Bu sayfanın sonunda kaydınızı yaptırdıktan sonra mail adresinize gönderilecek bir online sunum bileti sayesinde Ücretsiz ve Canlı Online Sunumda çok daha detaylı bilgi sahibi olabileceksiniz )

Koçunuz

İsmimiz Ferhan & Patrice Vallette ve şimdi size Eşsiz Bir İş Fırsatı sunacağız ve başlayacağınız ilk günden itibaren, yeni aktiviteniz için hedefiniz, harcayacağınız zaman ve motivasyonunuz doğrultusunda ihtiyacınız olan planı verecek ve bu yolda size koçluk yapacağız.
Kaydınızı yaptıktan sadece 2 adım sonra Canlı bir Online İş Sunumuna davet edileceksiniz. Burada Powerpoint olarak yapılan bir sunumu izlemekle kalmayacak aynı zamanda sizin gibi başlayan ve bu işte başarılı olmuş bağımsız çalışma arkadaşlarımızın başari hikayelerini dinleyebilecek ve işinizi başlatabilme konusunda karar verebileceksiniz.

Ürünlerimiz

Müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak üzere bilimin de desteği ile inanılmaz etkili bir ürün yelpazesine sahibiz.

Çok talep gören ve bu doğrultuda +73 ülkede milyonlarca insana yardımcı olan çok özel ürünler
Kilo Kontrol, Sağlıklı beslenme ve cilt ürünlerimizden sonuç alarak memnun kalan müşterilerimiz sayesinde inanılmaz referanslara sahip oluyoruz.

Herhangi bir iş fırsatında olduğu gibi, başarınız büyük ölçüde beceri, yetenek ve motivasyona bağlıdır. Bu web sitesi, başarılı Herbalife Bağımsız Distribütörlerinin sonuçlarını anlatır ve ortalama distribütörü temsil etmez. Herhangi bir küçük işletmede olduğu gibi, başarı garantisi yoktur. Daha fazla bilgi için, Ortalama Brüt Ücret (PDF) Bildirimi’ne bakın.

Bu sitede sunulan İş Fırsatı bir Herbalife International bağımsız distribütörlüğüdür. Bu web sitesi Herbalife Bağımsız Distribütörü Ferhan & Patrice Vallette tarafından işletilmektedir.

İletişim Bilgileri

Ferhan & Patrice Vallette
info@evdenkariyer.com
0531 203 15 81Etiketler

7 Yorum

 1. merhaba .stiilistim ve izmirde çizimlerimi dikebilecek modelistle ihtiyacım vardır.izmirde iş yapabileceğim ve sitede satışı gerçekleşecek ürünlerden kazanç sağlamak istiyorsanız mail atınız. teşekkürler.

 2. slm evde ek işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız hayırlı duamı alırsınız bu mail adresim yusufhan90qmynet.com

 3. KENDİ İŞİNİ KUR
  1000 TL semaye ile
  Yükse Gelir Hedefleyen
  Girişimciler Aranıyor.
  Sıfır Risk %75 Kâr Marjı
  ÜCRETSİZ EĞİTİM ve OFİS DESTEĞİ
  Detaylı bilgi için randevu alınız,
  Gsm: 0554 800 17 64
  Referans no:070312-879

 4. 250 TL SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN.
  -EV HANIMLARI,
  -KENDİ GRUBUYLA ÇALIŞMAK İSTEYEN,
  -EN AZ 18 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİLER,
  -EMEKLİLER,
  -EK GELİR YADA EK İŞ ARAYAN ÇALIŞANLAR LÜTFEN BİZE ULAŞIN.
  -İŞİMİZ OFİS DESTEKLİDİR, DİLERSENİZ İŞİNİZİ EVİNİZDENDE YÜRÜTEBİLİRSİNİZ.
  -NOT: CİDDİ OLANLAR ARASIN, İŞİMİZ PAZARLAMA İŞİ DEĞİLDİR.
  -İRTİBAT: 0537 630 76 41
  GENEL MERKEZİMİZ MECİDİYEKÖYDE’DİR.
  OFİSİMİZ KADIKÖYDE GÖRÜŞMELER KADIKÖYDE YAPILMAKTADIR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu