Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Hijyenik Torba Üretimi Yapabilirsiniz

Hijyenik Torba Üretimi YapabilirsinizHİJYENİK TORBA

ANTİSEPTİK solüsyon emdirilmiş kâğıt ve kartonlar… Yalnız hastaneler için değil toplu yaşanan her yerde geçerli. Bu iş için şekillendirici ufak makineler var. Çin’de üretilenler çok ucuz. Evin bir köşesi bu işe ayrılarak ufak bir imalathane kurulabilir. Üretilen torbalara kâğıt aşamasındayken baskı yaptırmak ilginç olabilir. Antiseptik maddeler çeşitli. Kodekse uyma zorunluluğu var. imalat için izin şart, işin daha ilerlemiş şekli, muayene masaları ve örtü materyali olarak özel kesimler yapmak. Bunlar genellikle büyük makinelere ihtiyaç duyuyor.

HİJYENİK TORBA
Bu açıdan endüstriyel kâğıt üreticileriyle temasa geçerek bobin halinde ruloları alıp işlemek en iyi yol. Bazı materyalin kullanıldığı anda antiseptik köpük etkisi yapanları da var. Burada amaç fazla araç gereç yatırımı yapmadan hijyenik örtüler üretmek. Hacimli bir iş olması nedeniyle ileride küçük bir imalathane kurmak gerekebilir. Kadın girişimciler basit kesim makineleriyle kozmetik amaçlı antiseptik kâğıt da üretebilirler. Kullan at tipi günlük çöp kutuları ise yine usulüne uygun antiseptik emdirilmiş karton ya da mukavvalardan yapılıyor. Ülkemiz için nispeten yeni ve pek bilinmeyen bir iş.

Kısa Sürede Kazandıracak İş Fikirleri

  Oyun Merkezi Kurma İş Fikirleri, Konsol Oyunları İş FikriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

2 Yorumlar

  1. Ali Burak Çedinkya

    Bu işe nasıl girecez ? Makinasını kartonunu nerden temin edecez ? Bi aydınlatırsanız sevinirim .

  2. hijyenik torba işine girmek istiyorum. bu iş ile ilgili geniş bilgi bulamıyorum ve evde denemek için makinasını nerden temin edebilirim, hammaddesini de aynı şekilde. teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir