İş Fikirleri ve İş Kurmak

Hijyenik Torba Üretimi Yapabilirsiniz

HİJYENİK TORBA

ANTİSEPTİK solüsyon emdirilmiş kâğıt ve kartonlar… Yalnız hastaneler için değil toplu yaşanan her yerde geçerli. Bu iş için şekillendirici ufak makineler var. Çin’de üretilenler çok ucuz. Evin bir köşesi bu işe ayrılarak ufak bir imalathane kurulabilir. Üretilen torbalara kâğıt aşamasındayken baskı yaptırmak ilginç olabilir. Antiseptik maddeler çeşitli. Kodekse uyma zorunluluğu var. imalat için izin şart, işin daha ilerlemiş şekli, muayene masaları ve örtü materyali olarak özel kesimler yapmak. Bunlar genellikle büyük makinelere ihtiyaç duyuyor.

hijyenik torba

Bu açıdan endüstriyel kâğıt üreticileriyle temasa geçerek bobin halinde ruloları alıp işlemek en iyi yol. Bazı materyalin kullanıldığı anda antiseptik köpük etkisi yapanları da var. Burada amaç fazla araç gereç yatırımı yapmadan hijyenik örtüler üretmek. Hacimli bir iş olması nedeniyle ileride küçük bir imalathane kurmak gerekebilir. Kadın girişimciler basit kesim makineleriyle kozmetik amaçlı antiseptik kâğıt da üretebilirler. Kullan at tipi günlük çöp kutuları ise yine usulüne uygun antiseptik emdirilmiş karton ya da mukavvalardan yapılıyor. Ülkemiz için nispeten yeni ve pek bilinmeyen bir iş.

Kısa Sürede Kazandıracak İş Fikirleri

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Bu işe nasıl girecez ? Makinasını kartonunu nerden temin edecez ? Bi aydınlatırsanız sevinirim .

  2. hijyenik torba işine girmek istiyorum. bu iş ile ilgili geniş bilgi bulamıyorum ve evde denemek için makinasını nerden temin edebilirim, hammaddesini de aynı şekilde. teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu