Çiğköfte Bayilikleri

HLM Çiğköfte Bayilik Veriyor

Çiğköfte sektörü çok hızlı büyümektedir. Türkiyenin her tarafında çiğköfte satış dükkanları açılmaktadır. Yatırım maliyeti ve lokasyon seçimi iş kuracakları zorlamayan sektörlerin başını çekmektedir. Düşük yatırım maliyeti ile birçok kişininde ilgisini çekmektedir. Özellikle çiğköfte üretiminde ve satışında marka olmuş firmaların bayilik ağı oluşturma yarışı vardır.

HLM Organik Etsiz Çiğköfteleri; 2000 yılından bugüne, şarküteri ve çiğköfte mekanlarına toptan ve parakende olarak hizmet vermektedir.

Ege Bölgesi’nin elit mekanlarının yanısıra; İzmir’de, Karşıyaka, Buca, Göztepe, Hatay, Balçova Kipa ve Denizli şubeleriyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

HLM; Türkiye’de bir ilke imza atıp sadece şubelerinde bulabileceğiniz; (isteğe bağlı) HLM bademli etsiz organik çiğköftesi, cevizli etsiz organik çiğköftesi, acılı – acısız etsiz organik çiğköftesini sizlerin damak tadına uygun, ağzınıza layık her türlü lezzeti ile hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet sunmayı ve hijyenik gıda üretimini temel prensip kabul eden HLM, tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla sektörde önde gelen kuruluşlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Ürünlerimiz; G.D.O. (Genetiği Değiştirilmiş Organizma) içermeyen, Türkiye ve AB uyum yasası gıda kodeksi standartlarına, MSB teknik şartnamelerine uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca firmamız TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetm sistemine, HACCP ve TSE ürün kalite belgelerine sahiptir.

HLM, tüm yiyecek çeşitleri ile müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışmakta ve ürünleri modern tesislerinde hijyenik şartlarda üretilmektedir.

HLM organik çiğköfteleri 2000 yılından bugüne ege bölgesinde kusursuz hizmet vermenin yanısıra GDO (genetiği değiştirilmiş organizma) içermeyen ürünleri kullanarak eşsiz lezzetinin yanında sağlığınızıda çok dikkat etmektedir. Etsiz organik çiğköftemiz gıda mühendislerimizin denetiminde hijyenik ortamlarda Türkiye ve AB uyum yasası gıda kodeksi standartlarına MSB teknik şartnamelerine uygun olarak üretilip sofranıza sunulmaktadır.

HLM etsiz organik çiğköftesi Ts.En.ISO22000-2008 ISO9001 kalite yönetim sistemine Haccp ve TSE ürün kalite belgelerine sahiptir. HLM Çiğköftecisinin hangi şubelerine giderseniz diğerleri ile kaliteyi hemen fark edeceksiniz. Piyasadaki diğer çiğköftecilerin aksine şubelerimizde çalışan personelimizin kılık kıyafet düzenlemesine, kaliteli hizmetine, mekanlarımızın temiz ve hijyenik oluşu çok hoş bir şekilde sizi karşılayacaktır. Diğer çiğ köfte bayilik konularımızada bakınız.

Bayilik için Pazarlama Departmanımız 0 532 4747422

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu