Bayilik ve FranchiseKahve Kafe Bayilikleri

Hotstop Franchise, Hotstop Mobil Kafe Franchise Sistemi

Mobil kafe açmak tercih edilebilecek iş konsepti olarak popüler olmaya başladı. Hotstop çatısı altında sizlerde mobil kafe açabilirsiniz.

Horstop Franchise Modeli

Dünyanın ilk Mobil Kafe Zinciri HOTSTOP, geçtiğimiz bir yıl içinde Türkiye’de 10 ilde 20 şubeye ulaştı. İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere hızla yayılmaya devam ediyor.

Mobil Kafe Konsepti, Mart 2011’den bu tarafa HOTSTOP LOUNGE markasıyla iç mekanlara da girmeye başladı. Özgün ve farkı yaratan konsepti, uygun fiyatlara sunduğu kaliteli lezzetleriyle metropollerin keyifli mola yerleri olmaya devam ediyor.

Özel koşullarda demlenen ve müşterine her zaman taze olarak sunulan nefis siyah çayları, %100 Arabica çekirdekleriyle hazırlanan kahve çeşitleri, leziz tatlı ve sandviç ürünleriyle HOTSTOP‘lar her geçen gün çok daha fazla yaşamın bir parçası oluyor.

Temel altyapı yatırımlarını tamamlayan ve Türkiye’nin birçok iline girmeyi hedefleyen HOTSTOP, bu karlı ve keyifli yatırımın bir parçası olmak isteyen genç girişimcilere özel fırsatlar sunuyor:

HOTSTOP, “Mobil Kafe” ve “HOTSTOP LOUNGE” kategorisinde Franchise verecektir. Her iki modelde de HOTSTOP kurumsal normlarında şubeler hazırlanacak, hizmete açılacak ve bölge müdürlüklerine bağlı olarak faaliyet göstereceklerdir.

Hotstop Mobil Kafe Franchise Sistemi

HOTSTOP Markasının çıkış kaynağı özgün kupa formundaki “Mobil Kafe” Kategorisidir. HOTSTOP Mobil Kafesi, tanımlanan esaslar çerçevesinde HOTSTOP Genel Müdürlüğünün güvencesinde şubenin açılacağı bölgede tüm ekipmanlarıyla birlikte anahtar teslim olarak kurulmakta ve işletmeye alınmaktadır. Bu süreçte Franchise Alan’a her türlü teknik destek sağlanmakta, Franchise Alan’ın kendisi başta olmak çalışacak baristaların seçiminden önceden işe alınarak yetiştirilmesine kadar destek verilmektedir. İşletme ve hizmet kalitesi eğitimleri verilmekte, açılışa müteakip şef barista ile sistemin sağlıklı bir şekilde çalıştırılması konusunda bir hafta süreli yerinde yönetim katkısı sağlanmaktadır. Açılış öncesinde ise uygun yerin seçimi, konseptin ilgili makamlara doğru olarak anlatılması vb. konularda danışmanlık desteği vermektedir.

Franchise Sistemi ve işleyişi konusunda ayrıntılı bilgilere info@hotstop.com.tr mesaj atarak, aşağıdaki talep formunu doldurarak talepte bulunabilirsiniz. HOTSTOP Mobil Kafeleri ve mevcut lokasyonlarımız konusundaki güncel bilgilere ise her zaman hotstop.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Hotstop Lounge Franchise Sistemi

HOTSTOP, LOUNGE konsepti ile iç mekanların elit mola yerleri olmaya başlıyor. HOTSTOP kurumsal kimliğine uygun olarak geliştirilen LOUNGE Konsepti metropoldeki seçkin mekanlarda kendini göstermeye hazırlıyor.

Eğer;

* “Uluslararası marka” ciddiyeti ve kurumsal kimliğiyle yol alan bir konseptin parçası olmak istiyorsanız,
* Hayalinizdeki kafeyi kurmak ve işletmek istiyorsanız,
* Bulunduğunuz şehirde iyi bir yerdeki mevcut mağazanızı yenilikçi bir kafe projesi ile değiştirmek istiyorsanız,
* Yiyecek&İçecek sektörüne güven veren bir danışman şirketin rehberliğinde geçebileceğinize inanıyorsanız,

* HOTSTOP‘un yarattığı LOUNGE Konsepti sizi heyecanlandırıyorsa,

Aşağıdaki Franchise talep formunu doldurarak veya durumunuzu anlatan detaylı bir maili info@hotstop.com.tr ye atarak talebinizi bize iletebilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçeceklerdir.

Hotstop Master Franchise Sistemi

HOTSTOP, Anadolu’nun birçok noktasını gerçek HOTSTOP kalitesi ve lezzetleriyle tanıştırmaya hazırlanıyor.

Bir yıl içinde 10 şehirde şubeler açan HOTSTOP önümüzdeki 3 yıl içinde 81 ilde şubeler açmaya hazırlanıyor.

Bulunduğunuz şehirde HOTSTOP markasının öncüğünü yapmak, yatırımlarını yönlendirmek, bir taraftan kendi şubelerinizi yönetirken diğer taraftan size bağlı franchisee’leri yönetme fikri size ilginç geliyorsa buyrun aramıza.

HOTSTOP GENEL MÜDÜRLÜK
Atatürk Mah. Girne Cad., Zengin İş Merkezi, No:20/7 Ataşehir İstanbul / Türkiye
E-posta : info[@]hotstop.com.tr
Tel : +90 216. 456 98 78 (pbx)
Fax : +90 216. 456 69 06

HOTSTOP LOJİSTİK MERKEZİ
Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı Cad. Hattat sk. No:4/1 Ataşehir İstanbul / Türkiye
Tel : +90 216. 540 30 80 (pbx)
HOTSTOP ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Güvenlik Cad. Damla Apt. No:20/2 Aşağı Ayrancı Çankaya ANKARA
Tel : +90 312 428 14 44

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu