Teknoloji İnovasyon

HP “Discover EMEA” Etkinliğinde Son Teknolojiyle Tanışın

HP, müşterilerinin (prestijine prestij yerine başka birşey söyleyelim) HP DISCOVER EMEA etkinliğini 29 Kasım-1 Aralık 2011 tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da düzenleyecek. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika ülkelerine yönelik olarak düzenlenen HP DISCOVER, işletmelerin ve kamu kuruluşlarının BT dünyasını yakından tanımasına, sektör hakkında bilgi edinmek için interaktif oturumlara katılmasına ve uzmanlar ile HP yöneticilerinin katkılarıyla özel eğitimlerden yararlanmasına olanak tanıyacak. HP DISCOVER, HP Technology@Work ile HP Software Universe etkinliklerini tek bir çatı altında toplayarak, katılımcıların BT dünyasıyla ilgili son gelişmelerden, çözümler, ürünler ve hizmetlerle en yeni sektörel eğilimlerden haberdar olmasını sağlayacak.

HP Kurumsal Satış, Pazarlama ve Strateji Bölümü Başkan Yardımcısı Thomas E. Hogan, ‘Bu kaçırılmaması gereken bir fırsat. Bu etkinlikle organizasyonların fırsatlardan istedikleri ölçüde yararlanmasını sağlayacak kadar kapsamlı çözümleri sadece HP’nin sunabileceğini bir kez daha göstereceğiz’ dedi.HP DISCOVER, EMEA Bölgesi işletmelerini önümüzdeki yıl, HP’nin 7/24 Yaşayan Kurumlar teknoloji vizyonuyla tanıştıracak. 7/24 Yaşayan Kurumlar teknolojisi ile iş süreçleri, iş akışı, iş geliştirme ve yeni ürünlerle hizmetler sunmada tam otomasyona kavuşan şirketler geleceğin ‘her an aktif kurumlar’ı olarak , iş ihtiyaçlarına anında cevap vererek iş dünyasını yeniden şekillendirecekler. Gelişmiş yazılım uygulamaları ve iş zekası çözümleri ile teknolojiyi değer zincirinin bir parçası haline getiren işletmeler teknolojik inovasyonu kurum kültürünün temel öğesi olarak benimseyerek müşterilerine istediklerini anında sunabilecek ve böylece önemli bir rekabet gücü kazanmış olacaklar.

HP’nin ve bağımsız kullanıcı gruplarının katılımıyla düzenlenecek olan etkinlikte uygulama dönüşümünden yararlanan işletmelerin enformasyon optimizasyonunu nasıl sağlayabilecekleri örneklerle açıklanacak. HP DISCOVER’ın odaklanacağı bir diğer nokta da mobil cihazların Bulut Bilişim teknolojileriyle birlikte global veri merkezlerine entegre edilmesi ve sanal ağ anahtarlarıyla karma güvenlik sistemlerinin geliştirilmesi olacak.

HP DISCOVER, ayrıca, HP’nin İş Teknolojileri Optimizasyonu, BT hizmetleri, güvenlik ve yönetim yazılımları, sunucuları, veri depolama birimleri ve ağ sistemi çözümleriyle ilgili değerli bilgiler sunacak. Etkinliğe katılanlar önemli konularda teknik eğitim alarak HP ürünlerine yönelik sertifikalar edinme imkanına da kavuşacak.
HP DISCOVER hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.hp.com/go/discover adresini ziyaret edebilirsiniz.

HP Hakkında:

Dünyanın en büyük teknoloji firmaları arasında yer alan ve bu sene Türkiye’de 20. yılını kutlayan HP, kişisel bilgisayardan baskı ve görüntüleme çözümlerine, yazılımdan hizmetlere ve BT altyapısına kadar geniş bir portföyle tüketicilerin ve işletmelerin teknoloji deneyimlerini kolaylaştırıyor. HP (NYSE: HPQ) ve sunduğu çözümler hakkında ayrıntılı bilgi için www.hp.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu