Reklamlar-Reklamcılık

Hunca Kozmetik Yeni Reklam Yüzü Özlem Yıldız

Hunca Kozmetik doğrudan satış Network Marketing modeline geçti ve açılışını da 8 ekim cumartesi 2011 tarihli Dedeman otelde Hunca Kozmetik yönetim kurulu başkanı Tuncer Hunca tarafından yapılan konuşma ile yaptı. Açılışta davetlilere Network Marketing modeli yani doğrudan satış sistemi anlatıldı. Hunca Kozmetik’in yeni reklam yüzü ise sunucu ve eski mankenlerden Özlem Yıldız ile anlaşıldığı belirtildi. Özlem Yıldız Hunca Kozmetiğin ekim-kasım kataloğunda olmayacak aralık ve 2012 yılı itibari ile Hunca Kozmetiğin Kataloglarında yer alacak. Ayrıca reklam filmi çekimleride yapıldığı belirtildi.

Tuncer Hunca

1961 yılında İstanbul’da doğan Tuncer Hunca, Lisans öğrenimini 1985 yılında, ABD’de Louisiana State University’de tamamlamış ve 1988-1990 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümünde yüksek lisans yapmıştır.
1986 yılında Hunca Kozmetik Yönetiminde görev almaya başlamış olan Hunca, 1997 yılında Çerkezköy / Tekirdağ’da, Balkanlar ve Ortadoğu’nun en büyük kişisel bakım ürünleri fabrikasını kurmuştur. Tuncer Hunca, kişisel bakım ürünlerinde üretim ve pazarlamasını başarı ile yürüttüğü dört ana markasının Türkiye ve dünya çapında markalaşma düşünün gerçekleşmesini sağlamıştır. Tuncer Hunca, halen Hunca Kozmetik San. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır.
Tuncer Hunca, 1999-2003 yılları arasında TÜSİAD, 1996-2006 yılları arasında TABA ( TÜRK AMERİKAN İŞ ADAMLARI DERNEĞİ ) ve 2000-2001 yılları arasında GS Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur. 2001-2002 yılları arasında GS Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri olarak da görev yapmış olan Hunca, halen aynı kulübün Divan kurulu üyesidir. Aynı zamanda Olimpiyat Komitesi üyeliği de bulunan Hunca evli ve bir erkek, bir kız çocuğu sahibidir.

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu