Anasayfa / Kariyer ve İş / İnci Holding Stajyer Alımı – İnci Holding Staj Başvurusu

İnci Holding Stajyer Alımı – İnci Holding Staj Başvurusuİnci Holding
50 kişilik kontenjan var

Yılda iki kez stajyer alımı yapılan İnci Holding’de, meslek liselilerin staj isteklerinin kabulü yaz ayları içerisinde, üniversite öğrencilerinin ise mayıs ayı sonunda tamamlanıyor. Üniversite öğrencilerinin başvuruları mart-nisanda almıyor, görüşmeler ise mayıs ayında bitmiş oluyor.
inci holding staj

Firma, otomotiv yan sanayi ağırlıklı bir grup olduğu için genellikle mühendislik bölümlerinden İNCİ HOLDİNG stajyer alıyor. İnci Holding İnsan Kaynakları Müdürü Başak Ertaş, holdingin her şirketinde stajyer sayısı farklı olsa da grup şirketlerinin tamamında bu yıl yaklaşık 50 stajyer istihdam etmeyi planladıklarını belirtiyor.

  Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Elemanı AlımıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir yorum

  1. Selam ben yurt disi dercubesi olan biriyim isitma sogutma boru montaji tesisat isleri tercuben cok iyidir tel 05370563125

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir