Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / İnternet üzerinden canlı yayınla taze balık satışı

İnternet üzerinden canlı yayınla taze balık satışıÇANAKKALE – Umut Özgan – Çanakkale Balık Halinde bulunan bir balıkçı, internet üzerinden canlı yayınla günlük ve taze balık satışı yapmaya başladı.

Kayıkçı Balıkçılık ortaklarından Hüseyin Eğilmez (41), yaklaşık 1 ay önce kurdukları internet sitesi üzerinden 2 adet kamerayla canlı yayın yapmaya ve sipariş almaya başladıklarını bildirdi.

Eğilmez, ortaklarıyla birlikte balık satışını değişik bir şekilde yapmayı düşündükleri sırada akıllarına internet üzerinden satış yapma fikrinin geldiğini belirterek, ”Teknoloji çağında yaşadığımız ve çağa ayak uydurmak amacıyla balıkları internet üzerinden satmaya karar verdik. Daha sonra bu fikri geliştirdik ve uygulamaya koyduk” dedi.
Balık haline gelemeyecek müşterilerin balık tezgahını görebilmesi ve sipariş verebilmesi amacıyla geliştirdikleri sistemin yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Eğilmez, şöyle konuştu:

”2 kamera vasıtasıyla www.kayikcibalikcilik.com adresi üzerinden canlı yayın yapıyoruz. Ayrıca iletişim paneli üzerinden de sipariş alıyoruz. Müşterilerimizin balık haline gelerek balık alması ile internetten sipariş vermeleri arasında herhangi bir fiyat farkı bulunmuyor. Balığı müşterilerimizin isteği üzerine temizledikten sonra adreslerine teslim ediyoruz. Müşterilerimiz de, kapıda pos cihazı veya nakit olarak ödemelerini yapabiliyor. Çanakkale merkezi ve Kepez beldesindeki her adrese siparişleri ulaştırıyoruz. Kısa bir zaman olmasına rağmen müşterilerden yoğun talep alıyoruz. Talep giderek artıyor. Biz de satışlardan memnunuz.”

Eğilmez, gelen talepler doğrultusunda sistemi geliştirmeyi ve kamera sayısını çoğaltmayı düşündüklerini de kaydetti.

AA
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Venezuela’da yatırım açısından birçok fırsat var

Petrol rezervi bakımından dünyada ilk sırada yer alıyor. Venezuela’da, inşaat ve turizm başta olmak üzere …

Bir yorum

  1. ibrahim bektaş

    satılık lepistes bulunur melek balığı bulunur çifti 5 ila 15 tl arasıdır no05443885829

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir