Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / İş Fikirleri: Manav – Paket Teslim Hizmeti

İş Fikirleri: Manav – Paket Teslim HizmetiManav – Paket Teslim Hizmeti İş Fikri, iş fikirleri, sermayesiz işler, girişimci fikirler, iş fikri

Genel Bakış:

İş hayatının yoğunluğuyla alışverişe zaman bulamayan insanlar, yaşlılar ve engelliler verdiğiniz hizmetten dolayı büyük fayda sağlayacak.

İhtiyaçlar:

Manav paket teslimi işi kurarken  birkaç seçeneğiniz var. Birincisi yerel manavlarla anlaşma yaparak müşterilerin sparişlerini belli bir ücret karşılığında teslim etmek. Müşteriye faturayı kesecek, hizmetin tanıtımını yapacak ve gönderileri organize edecek olan manavın sahibidir. Siz ise sadece size bildirilen teslimat işini yapacaksınız.
Teslimat için gerekli ekibi ve araçları sağlamanız gereklidir.
Başarı İçin İpuçları:

Bu işte daha karlı bir yöntem de şudur; bir manavdan satın alma yapmak ve üzerine kar ekleyip son tüketiciye teslim etmek. Bu metod manav ürünlerinden bir katalog yaratmanızı gerektirir ama öncekine oranla daha karlıdır ve işinizi büyütebilmeniz için daha elverişlidir. Pek çok müşteri bu servisin kolaylığına alıştığından müşteri bağlılığı sağlamanız kolaydır.

100 Bin TL ve Altında Sermaye İle Yapılacak Trend İş Fikirleri

  Tekstilde Organik Elyaf Modası ve Organik Yün ÜretimiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yatırıma Uygun Şehir Çankırı

Çankırı’nın, Ankara ve İstanbul gibi metropollere yakın olması ve teşvikte 5 finci bölge desteklerinden faydalanması, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir