Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / İş için Sermaye Bulma Yolları

İş için Sermaye Bulma YollarıÖzlem denizmen iş kuracaklara sermaye bulma yolları hakkında bilgi veriyor. Yayın yaptığı programda İzmir’den Gülşen hanım canlı telefona bağlandı ve kardeşi ile birlikte özel tasarımlar yapacağı bir iş kurmak istiyor iş dalı özel tasarım gelinlik kıyafetleri. Bu işi 16 yıldır yaptığını ve tecrübe olarak yeterince bilgiye sahip olduğunu söyledi ayrıca kardaşide yöneticilik okumuş.
Gülşen hanım Özlem hanımdan sermaye desteği hakkında bilgi ve yardım istedi. Özlem hanımda kadın girişimcilere destek veren KOSGEP başkanını yayına davet etti ve ondan girişimcilere destek veren KOSGEP hakkında bilgimverdi. Uygulamalı girişimcilik ile kendi işini kurmak isteyenler KOSGEP’TEN destek alabilirler.

Eğer sizinde bir iş planı ve iş fikriniz varsa KOSGEP’TEN alacağınız destekle kendi işinizi kurabilirsiniz. İş fikriniz varsa melek yatırım ağlarına başvurunuz. Melek yatırım alarak da kendi iş fikrinizi hayata geçirebilirsiniz.

  Girişimciler Neden Kendi İşini Kurmak İsterYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir yorum

  1. Devletten Herekese 500.000 TL Gunumuzde herkesin az ya da cok girisimcilik fikri var.Ama,sermayesi yok.sermayesi olmayan insanlara devlet 10 yillik faizsiz destek saglamali her vatandasa.Ama,devlet her vatandasa bu parayi veremez diyenler olacaktir.Bu goruse katilmiyorum.Her zenginlesen adam devlete 500.000 TL ve uzerinde vergileri veriyor.zengin bir toplum istiyorsak,vatandasa hazinenin musluklarini acacak.Belli basli firmalara verilen milyon dolar kiyaklar ve yapilan binlerce dolandirmalar yerine halka destek ve yardimla girisimciligi destelenir.Devlet ve millet zenginlesir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir