Anasayfa / Foto Galeri / İş Kurmak İsteyen Girişimcilere 15 İş Modeli

İş Kurmak İsteyen Girişimcilere 15 İş Modeli
İş kurmak isteyen girişimcilere için yaptığımız araştırmada 15 iş modeli derledik. Bayilik alarakta kurulabilecek işler var bayilik almadan kendi yatırım ve arge çalışmalarınız ilede kurulabilecek işler var. Girişimciler’in en büyük engelleri iş modeli olupta sermayesi olmamasıdır. Sermaye arayan girişimciler içinde melek yatırım ağlarını takip etmelerini önerebilirim.

is kurmak is modeli

Kendi işini kurmak isteyen girişimcilere 15 iş modeli seçtik. Değişik sektörlerden oluşan bu iş fikirleri sizleri fikir sahibi yapacağını umuyorum.

01_5D-Sınema

5 boyutlu sinema

Son zamanlarda 5 boyutlu sinema salonları yatırımcıların yüzünü güldüren bir iş modeli olarak dikkat çekiyor.

Görüntüdeki derinlik algısının yanı sıra sert esen rüzgar veya bir anda salonu basan sisle izleyiciyi filmin içine alan 5 boyutlu sinema, gerçekçi efektleriyle yatırımcısıyla birlikte ziyaretçisini de mutlu ediyor. Ortalama 250 bin dolar seviyelerinde olan yatırım maliyetine karşılık aylık en az 15 bin lira kazanç sağlayan 5D sinema, önümüzdeki dönemlerde eğlence harcamalarından daha büyük pay almaya aday.02_Funpark

Funpark

Türkiye’nin çeşitli illerinde altı noktada yer alan Funpark da bu işe ilgi duyanlara yeni bayilikler veriyor. 5D sinema işletmeciliği yapılabilecek uygun yerler, başta alışveriş merkezleri ve yoğun yaya akış trafiği bulunan caddeler de bayilik verecek olan Funpark, yatırımcıdan franchising bedeli almıyor.

Film desteği verdiği girişimcilerine bir yıl garantili teknik servis, montaj ve kurulum da sağlayan Funpark, aylık minimum 15 bin lira kazanç vaat ediyor.

Başvuru için: 0531 407 56 97

03_SimMakina

Simülatör Makine Prodüksiyon

Simülatör Makine Prodüksiyon, artan ilgi ve yatırım maliyetlerinin kısa sürede karşılandığını gören pazara adım atan isimlerden biri. Genel Müdür Mustafa Mertcan, henüz yeni bir iş modeli olmasına rağmen şu anda bu işle ilgilenen 50’nin üstünde çok boyutlu sinema salonu olduğunu kaydediyor.

Simülasyon ve sanal gerçeklik teknolojilerine yatırımların gelecek dönemde artacağını öngören Mertcan, 6 kişilik bir 5D sinemanın en az 150 bin dolarlık bir maliyeti olduğunu söylüyor. Mertcan, bayilik için teknik destek, montaj ve kurulum hizmeti de verdiklerini iletiyor.

Başvuru için: 0212 493 00 59

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

4 Yorumlar

  1. Yıllık yaklaşık 200 proje ve 450.000 TL ciro yapan 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren fuar organizasyon firması devren satılıktır. 1 yıl boyunca satış ve operasyon desteği verilecektir. İlgilenenler 05071042547 den detaylar için iletişime geçebilir.

  2. Zesvision bayilik veriyor. Migren agrilarina 20 saniyede ortadan kaldiran bu alman icadi mukemmel cihaz, AB ve ABD patenti almistir. Gelecegin saglikli yasamini birlikte kuralim. Bu bioteknoloji ürünü sizlere yüksek kazanc imkani sunmakta. Bölgesel bayilik 5000€. Daha detayli bilgi almak icin. http://www.zesvision-tr.blogspot.com yada 05061671007 nolu telofonla irtibata gecebilirsiniz.

  3. Düşük sermayeyle iş kurmak isteyenler ulaşsınlar.
    o89@hotmail.de

  4. iş kurmayı düşünen arkadaşlara duyurulur…. depomdaki ürünleri cok uygun fiyata toptan fiyatınında altında veriyorum. depomda çok miktarda kozmatik ürünler, üç boyutlu taraftar posterleri, keçeli kalemler, antibakteriyel jeller, şampuanlar, oto ve oda sipreyleri…vb… gibi ürünler… bulunuyor… peşin fakat çok hesaplı veriyorum… araç vb. takas teklifleride değerlendirilir…iş kurmak isteyen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmayın… örnek bir ürünün TV reklam linki aşağıdadır…
    https://www.youtube.com/watch?v=SGQVFFBHkr8 burhantunca@hotmail.com 0532 332 74 93

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir