Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / İstanbul Kurye İle İşleriniz Gecikmesin

İstanbul Kurye İle İşleriniz GecikmesinFirmaların en acil işlerini çözen Türkiye’nin sessiz kahramanlarıdır kurye firmaları. Bugün acil bir evrağınız var ise mutluka bir kere işiniz düşmüştür işiniz kurye firmalarına.
Moto kuryeler İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir ve Antalya’da firmalar arasında acil evrak işlerini halletmektedir. İstanbul’da en yoğun olan bölgeler Maslak kurye, şişli kurye, beşiktaş kurye, taksim kurye bölgeleridir.

Moto kurye fiyatları semtten semte ve bölgeler arası değişmekte. Örneğin bölge içerisinde yer alan bölgelere kurye gönderdiğinizde ücret sabitlenirken, bölge dışında kalan bölgelerde ekstra ücret talep ediliebiliyor.

İstanbul’un eski köklü firmalarından İstanbul Kurye 15 kişilik motorlu kurye ekibi ile kurye sektörünün lider firması arasındadır. İstanbul kurye 0216 415 20 19-0212 269 92 22 no2lu numaraladan ulaşılabiliyor.

  Ucuz Elektrik SatışıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir yorum

  1. Acil Gitmesi Gereken Evrak Veya Eşya Gibi Gönderiler İçin Kullanılan Bir Hizmetdir. Bu Gönderi Arabalı Gönderi Hizmetini Kapsamaz Normal Kurye Fiyatının Olarak Fiyatlandırılır.Motorlu Kurye Elemanımız Sizden Alınan Evrak Veya Eşyanızı Hızlı Bir Şekilde Hiç Bir Yere Uğramamaksızın Göndermiş Olduğunuz Adresinize Teslim Eder.Acil Kurye Fiyatlarını Öğrenmek İçin Fiyat Menüsünden Fiyat Alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir