Kahve Kafe Bayilikleri

İtalyan Kahvesi Pitti Caffe Bayilik Veriyor

İtalyan Kahvesini Türkiyede Caffe Pitti markasıyla satmak istermisiniz.

Firmamız kuruluş aşamasında yaptığı uzun süreli araştırmalar sonunda, İtalya’nın Milano şehrinde bulunan ve küçük bir aile şirketi olarak kurulan ve yönetilen “Caffe Pitti “marka Çekirdek Kahveleri ve çabuk hazırlanan Kahve ürünlerini Türkiye’ ye getirmeye ve tüm Türkiye’ nin damak zevkine sunmaya karar vermiştir.

Caffe Pitti

Firmamız kuruluş aşamasında, uzun süreli yapılan ARGE çalışmalarından sonra elde edilen sonuçlar itibari ile, Türkiye İtalyan Kahvesi tüketimi konusunda, Avrupa Ülkeleri ve Amerika’ ya oranla çok geride bulunmaktadır. Buna göre bizim düşüncemiz, kaliteli ve gerçek İtalyan Kahvesinin ülkemiz pazarında henüz yeteri kadar tanınmadığı ve tüketiciye tam olarak ulaşmadığıdır.

Henüz Türkiye bu diğer ülkelere oranla kişi başı kahve tüketiminde oldukça geride olduğundan, pazara yeni yeni girmekte olana değişik Kahve tatlarıyla tanışmış olan tüketici, gerçek İtalyan Kahvesinin ne olduğunu tam olarak bilmemektedir. İşte bu düşünceden hareketle firmamız,yukarıda da belirttiğimiz gibi, “Caffe Pitti” nin Türkiye Distrübütörlüğünü almış ve tüm Türkiye’ye gerçek İtalyan Kahvesinin tadını tanıtmaya karar vermiştir.

Firmamızdan, hazır kurulu olan Cafelerinize Çekirdek Kahve siparişi yapabileceğiniz gibi, firmamız ayrıca ” Franchise ” sistemiyle de tüm Türkiye’ de şubeler açmayı hedeflemektedir. Franchise alanlara vereceğimiz hizmette, size anahtar teslimi ” Caffe Pitti ” leri sunarken, devamında sürekli hizmet ve kalite kontrolü ile çalışma arkadaşlarımıza destek olunacaktır.

Bu hizmetler arasında, sizler için yetiştireceğimiz “Baristalar ” da kaliteli kahvenin son aşamasında, tüketiciye en güzel damak tadını vermiş olacaktır. Tüm Franchise bayilerimizde çalışacak olan “Barista” lar, şirketimiz bünyesinde, İtalya’dan gelen uzman Baristalar tarafından eğitilecek ve gerçek bir kahvenin sunumunu tam anlamıyla öğrenmiş olacak bu takım arkadaşlarımız sayesinde, işletmeci dostlarımızın içi rahat edecektir.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ

Mekanın lokasyon durumuna göre (mevkii, metrekaresi, bahçe büyüklüğü vb) fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Maliyet hesapları karşılıklı görüşmelerde belirlenecektir.

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: İstanbul Göztepe, Beşiktaş, İzmit, Eskişehir

Bayilik Destekleri:

PERSONEL DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ
FİNANSAL DESTEK

Yetkili Kişi: Mine Nazari
YAĞMUR GIDA Elektrik, Elektronik Malz. Turz.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti
Cep Tel: 0532 603 61 27
İş Tel : 0216 345 64 69
info@italyankahvesi.com
www.italyankahvesi.com
Söğütlüçeşme Cad. Elmalı Çeşme Sk.
53/2 Kadıköy-İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu