Anasayfa / Şirket Haberleri / İzmir’in Meşhur Dönercisi

İzmir’in Meşhur DönercisiDönerci Orhan, tüm lezzet sever müşterilerine, yıllara dayanan deneyimi ile hazırlanan, gur-melere layık dönerlerinin yanında kaliteli hizmet de sunuyor. Personeline her ay düzenli hijyen eğitimleri veren marka, müşteri ilişkilerini daha iyiye taşıyacak uygulamaları da hayata geçiriyor. Rah-manoğlu ailesinin en önemli mirası,Türkiye’nin ilk butik döner markası Dönerci Orhan, 41 yıldır geleneksel et döner lezzetini, sunumu ve kalitesi ile kazandığı müşteri potansiyelini, artan şube sayısıyla hızla büyütmeyi sürdürüyor. Dönerci Orhan, “döner usta işidir” sloganı ile Türk mutfağının bir parçası olan geleneksel döner lezzetini tüm şubelerine, aynı özenle yansıtıyor.
Franchising Sistemi: Yüksek Kazanç Fırsatı

Dönerci Orhan, Ege’nin incisi İzmir Işıkkent’te bulunan uluslararası standartlardaki fabrikasında üretilen taze ve sağlıklı ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanına yaymak için Franchising hizmeti de sağlıyor. Dönerci Orhan Franchising Sistemi, kendi işini kurmak isteyenlere düşük maliyetlerle işletme kurmayı vadediyor.

  Turkcell fiberde de liderYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir