Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Jetroll’le Ulaşım Artık Daha Eğlenceli

Jetroll’le Ulaşım Artık Daha EğlenceliJetroll’le Ulaşım Artık Daha Eğlenceli

Hızlanma sensörlerini kullanarak kullanıcının ağırlık merkezini hesaplayan ve dinamik dengeleme ilkelerine uygun bir şekilde kullanıcısına ulaşım imkânı sağlayan Jetroll, elektrikli kaykay olarak isimlendirebileceğimiz akıllı bir tekerlekli araç.

Jetroll'le Ulaşım Artık Daha Eğlenceli

Hafifliği ve rahat taşınabilir tasarımı ile gayet kolay kullanılabilen bu kaykayın pille çalışan motorları var ve iki tekerlek üzerinde ivmelendirme sensörlerini kullanarak hareket ediyor.
İlk kez kullanmadan evvel tam şarj etmeniz gereken Jetroll’ü kullanmaya başlamak için önce düz bir zemine yerleştiriyorsunuz. Cihazın ön tarafındaki güç düğmesini bir uyarı sesi duyana kadar basılı tutuyor ve cihazın ışıklarının yanmasını bekliyorsunuz.

Böylelikle Jetroll kullanıma hazır hale geliyor. Aracın harekete geçmesi için ise bir ayağınızı Jetroll’ün üzerine koyup tüm ağırlığınızı zemindeki ayağınıza veriyorsunuz.

Aksi takdirde araç harekete geçiyor ve diğer ayağınızı dengeli bir şekilde kaykayın üzerine koymanız zorlaşıyor. Hareket etmeye hazır olduğunuzda ağırlığınızı verdiğiniz yani yerdeki ayağınızı da hızla Jetroll’ün üzerine koyuyorsunuz ve yola çıkıyorsunuz. Artık yapmanız gereken tek şey vücudunuzu gitmek istediğiniz veya dönmek istediğiniz yöne doğru hafifçe eğip kaykayı sürmek. Şarj süresi 3 saat olan elektrikli kaykay tam şarj ile 15 km’ye kadar yol gidebiliyor. 10 kg ağırlığındaki araç düz ve kaygan olmayan zeminlerde kullanılmaya uygun

https://www.jetroll.com

  Lazer Teknolojileri Alanında GirişimcilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir