Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıCafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Juste Waffle İle Avm’lerde Kiosk Kurabilirsiniz

Juste Waffle Bayilik. Türkiye ve Uluslararası pazarlarda kültürel tatların bir harmonisi olan Juste, gerçek çikolata ve dondurmanın vazgeçilmez hazzını sevenleriyle buluşturdu. Şimdi ise ailenin yeni üyesi ‘’Juste Waffle’’ı tüm sevenlerine sunuyor.

Juste Waffle Bayilik

Hem lezzet, hem görsellik açısından çok zengin bir menü içeriğine sahip olan ‘’Juste Waffle’’ tamamen mevsimin taze meyvalarından, herkesin damak tadına uygun, kişiye özel olarak hazırlanıyor. Juste Waffle doyumsuz ve eşsiz lezzetleriyle ve özel soslarıyla Juste kiosklarındaki yerini alacak.

Juste Waffle Bayilik
Juste Waffle

Herkes Düşük Kalorili Waffle İle Tanışacak…

Juste Waffle misafirleri, diğer Juste konseptlerinde de olduğu üzere çay- kahve ürünlerinin yanı sıra slush ve limonata gibi soğuk içecek ürünlerini tatma imkânı da bulacaklar. Ayrıca düşük kalorili light waffle ürünü ile Juste, hem lezzetten hem formundan vazgeçmek istemeyenlere hitap edecek.

Franchise sistemiyle, Türkiye ile birlikte bilhassa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yayılmayı hedefleyen JUSTE, düşük yatırım bütçesi ile yatırımcısına girişimci olmanın hazzını tattırmayı hedeflemektedir. Zengin menü seçenekleri, özel tatları ve uygun satış fiyatları ile çok kısa bir zaman da müşterilerin ilgi odağı olan JUSTE ürünleri, profesyonel pazarlama ve franchising ekibi ile yatırımcılarına da en üst düzeyde hizmet vermektedir.

Çok yakında Avm’lerde kioskları ile yer alacak Juste, görsel – yazılı basın ve sosyal medya aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışında, Juste’un marka değerini yükseltme çalışmalarına devam etmektedir.

Juste Bayisi Olmak

  • Girişimci Franchisee adayları önce başvuru formunu doldurur. Daha sonra şart ve koşullar yapılacak toplantıda adaylara aktarılır.
  • Koşullarda mutabakat sağlandıktan sonra Franchising anlaşması imzalanarak yapı resmiyet kazanır ve süreç başlar.
  • Lokasyon seçimi sonrası mimari proje tasarlanır. Mimar projenin onayından sonra mekanın iç ve dış yapı ve dekorasyon çalışmaları tamamlanır.
  • Mekan hazırlık çalışmaları devam ederken görev alacak tüm personele servis ve sunum eğitimi, yiyecek ve içeçek eğitimi verilerek çalışacak personel operasyone hazır hale getirilir.
  • İşletme faaliyetleri süresince belirli periyotlarla eğitim ve denetimler devam eder.
  • Juste bayilerini her zaman en iyi olmak yönünde destekler.
  • Ar-ge faaliyetleri ile sektörel yenilikleri takip eder. Ürün ve hijyen kalitesinin sürekliliğini gözetir.
  • Franchise toplantıları düzenleyerek JUSTE ailesinin profesyonel işletme yöntemini samimi ve güven üzerine kurulu iletişim ile geliştirerek paylaşımı artırır.

Franchise mekanlarının bulunduğu bölgelerde verimliliği artırmak için saha çalışması yapılır. İş geliştirme programları hazırlanır.

Tel: 216 572 2400
E-mail: info@juste.com.tr

Mutlaka İnceleyin: İş Kuracaklara Yeni İş Modeli Waffle

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu