Bayilik Veren FirmalarCafe / Tatlı / Pastane Bayilikleri

Juste Waffle İle Avm’lerde Kiosk Kurabilirsiniz

Juste Waffle Bayilik

JUSTE AİLESİNİN YENİ ÜYESİ ; JUSTE WAFFLE

Türkiye ve Uluslararası pazarlarda kültürel tatların bir harmonisi olan Juste, gerçek çikolata ve dondurmanın vazgeçilmez hazzını sevenleriyle buluşturdu. Şimdi ise ailenin yeni üyesi ‘’Juste Waffle’’ı tüm sevenlerine sunuyor.

Hem lezzet, hem görsellik açısından çok zengin bir menü içeriğine sahip olan ‘’Juste Waffle’’ tamamen mevsimin taze meyvalarından, herkesin damak tadına uygun, kişiye özel olarak hazırlanıyor. Juste Waffle doyumsuz ve eşsiz lezzetleriyle ve özel soslarıyla Juste kiosklarındaki yerini alacak.

JUSTE WAFFLE

Herkes Düşük Kalorili Waffle İle Tanışacak…
Juste Waffle misafirleri, diğer Juste konseptlerinde de olduğu üzere çay- kahve ürünlerinin yanı sıra slush ve limonata gibi soğuk içecek ürünlerini tatma imkânı da bulacaklar. Ayrıca düşük kalorili light waffle ürünü ile Juste, hem lezzetten hem formundan vazgeçmek istemeyenlere hitap edecek.

Franchise sistemiyle, Türkiye ile birlikte bilhassa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde yayılmayı hedefleyen JUSTE, düşük yatırım bütçesi ile yatırımcısına girişimci olmanın hazzını tattırmayı hedeflemektedir. Zengin menü seçenekleri, özel tatları ve uygun satış fiyatları ile çok kısa bir zaman da müşterilerin ilgi odağı olan JUSTE ürünleri, profesyonel pazarlama ve franchising ekibi ile yatırımcılarına da en üst düzeyde hizmet vermektedir.

Çok yakında Avm’lerde kioskları ile yer alacak Juste, görsel – yazılı basın ve sosyal medya aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışında, Juste’un marka değerini yükseltme çalışmalarına devam etmektedir.

JUSTE yatırım bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için: Yetkili kişi: Reyhan Bayram

Tel: 0216 455 2600
Fax: 0216 455 2653
E-mail: info@juste.com.tr


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu