Anasayfa / Kariyer ve İş / Kabahatlilerden Özdeğerlendirme Yapmalarını İsteyin

Kabahatlilerden Özdeğerlendirme Yapmalarını İsteyinBırakın, zorlayıcı çalışanlar kendileri için bir değerlendirme yapsınlar. Bu tavsiye, size bir düşmana zemin sağlamaya eş değer gelebilir ama değerlendirme sürecine çalışanların da dahil olmasını savunan bazı avukatlara göre çalışanlar kendileri hakkında amirlerinden daha eleştirel olmaya meyillidirler. Bir hatayı kabullenmek, özellikle de kağıt üzerinde onu çözme mücadelesinin yarısıdır.

kabahatli calisan
Çalışanların değerlendirmeye katılımına amirleri de dahil edin, özellikle de geçimsiz olanları. Bu size hayret verici bir geri bildirim sağlayabilir çünkü çoğu zaman amirlerin kendilerine bakışlarıyla çalışanlarının onlar hakkmdaki değerlendirmeleri arasında büyük fark vardır. Ne w York tabanlı iş bulma kurumu Hudson tarafından yapılan bir ankette, neredeyse bütün amirler (% 92) kendilerini iyi birer amir olarak değerlendirirken, çalışanların sadece % 67’si amirlerinin lehinde görüş bildirmişlerdir. Değerlendirme süreciniz yalnızca bütün çalışanlarınıza geniş açılı bir objektiften bakar gibi baktığınız zaman onların gerçek portresine yaklaşır.

  Herkes bu şirketlerde çalışmak istiyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir