İş Fikirleri ve İş Kurmak

Kadın Girişimciler İçin Kişiye Özel Çikolata Üretimi

Tasarım Çikolata Üretimi

Çikolata, tropik kakao ağacının çekirdek denen tohumlarından yapılan yiyecek. Azteklerden bu yana tarihte tanrıların yiyeceği olarak anılan çikolata, kadınların vazgeçilmezlerinden biri… Buradan hareketle kadın girişimciler için kişiye özel çikolata üretimi iyi bir girişim fikri olarak öne çıkıyor.

Tasarım Çikolata Üretimi

Kişiye özel çikolata üretimi yapmanın yanı sıra satış kanalı olarak e-ticaret yani internet kullanılabilir. Doğum, doğum günü, düğün, nişan, sünnet, yıl dönümü, mezuniyet, yılbaşı, bayram, özel günler, şirket tanıtımı, promosyon ve açılışlarda kişiye özel tasarımlarla geniş bir müşteri kitlesine ulaşılabilir. Böylelikle günümüzde girişimlerin başarılı olabilmesi için temel şartlardan görebileceğimiz “Inovasyon ve Değer katma” ilkelerini uygulayabilirsiniz. Bu iş fikrini hayata geçirmek isteyen girişimcilerin bilmesi gereken şey, gelir seviyesi yüksek olan kişilere hitap edilmesi gerektiği.

İş kuracaklar için rehber olacak başarılı iş fikirleri konumuzu mutlaka inceleyin

Sağlık bulutu

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. Eğer iş fikirlerinizi hayata geçirmek için sermaye sıkıntısı yaşıyorsanız devletin sağlamış olduğu hibe desteklerinden nasıl faydalanacağınızı öğrenmek için size tavsiyem http://www.hibe.gen.tr/ sitesine bir göz atmanız.Başarılar diliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu