Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Kadoil Bayilik, Kadoil Franchise

Kadoil akaryakıt istasyonu bayiliği alarak kendi işinizi kurmaya ne dersiniz?

Kadoil Bayilik Veriyor

Cizre kökenli Kadooğlu Grup’un temeli, 1977 yılında bir kömür ocağı işletmeciliğiyle atılmış. Ardından önce Gaziantep, sonra da İstanbul’a uzanan grup, faaliyet alanını da genişletmiş.

Kadoğlu, bugün itibariyle akaryakıtın yanı sıra enerji, inşaat, müteahhitlik, taşımacılık, depoculuk, dış ticaret ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

Grup, akaryakıt dağıtımına 2006 yılında Kadoil markasıyla adım attı. Şu anda 81 ilde 408 bayisi bulunuyor. Bunların 41’i Kadoil’in intifa sonrası transfer ettiği bayilerden oluşuyor. Şirket, 2010 yılında 215 bin metreküp akaryakıt satışına karşılık 700 milyon TL civarında ciro elde etmiş.

Kadooğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, bu yıl sonuna kadar 500 istasyona ve 1.5 milyar TL ciroya ulaşacaklarını öngörüyor. Bu da şirketin yıl sonuna kadar yaklaşık 100 yeni bayilik vereceği anlamına geliyor.

Kadoil, önümüzdeki dönemde büyük şehirler ve şehir merkezlerinde yaygınlaşmayı planlıyor. İşletmecilik potansiyeli yüksek, kendisini daha önce sektörde kanıtlamış bayi adaylarına öncelik verilecek. Şirketin büyüme hedefinde yine üç büyük şehir İstanbul, Ankara ve İzmir var.

Kadoil bayilik iletişim

Genel Müdürlük
IDTM A1 Blok Kat:10 Yeşilköy 34149 Bakırköy/İstanbul, Türkiye
Tel:0 212 465 55 56 Fax: 0 212 465 07 87

Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

2 Yorum

  1. Iyi gunler soke milas yolu uzerinde bafa gölü baslagicinda ticari imarli 150metre cepeli 11000metre kare arazim var benzin istasyonu isdiyorum ilginizden tsk edrim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu