Çiğköfte Bayilikleri

Kahta Çiğköfte Franchise Veriyor

Türkiye genelinde 60 franchise şube daha açılması planlanıyor.

Kahta Çiğköfte 15 bin TL’ye franchise fırsatı

1990 yılında Adıyaman’nın meşhur çiğ köfte lezzetini seyyar araba ile müşterilerine sunmaya başlayan Kahta Çiğ köfte, ilk şubesini 2000 yılında İstanbul Gültepe’de açtı. Markanın güven verip, lezzetinin beğenilmesinden sonra 2005 yılında franchising verilmeye başlandı. Bugün Kahta Çiğköfte markasıyla 25 ilde 320 şubeye ulaştıklarını söyleyen Adil El Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Güzelaydın, franchising vermeye devam ettiklerini söylüyor.

kahta cigkofte bayilik

Türk damak tadının değişmez lezzeti olan çiğköfteyi kendi özel formülüyle üreten Kahta Çiğköfte bu lezzetle tüm Türkiye`yi ve Dünyayı tanıştırmayı hedeflemektedir.

Bir Kahta Çiğ Köfte restoranı 15 bin TL yatırım bedeli ile kurulabiliyor. Minimum 5 metrekareden başlayan küçük bir dükkan, bu iş modeli için uygun olarak ifade ediliyor, isim hakkı bedeli ise alınmıyor. Bunun yanı sıra franchise mağazalardan royalty bedeli de talep etmediklerini belirten Güzelaydın,”Biz bayilerimize ticari bir işletme gözüyle bakmıyoruz.

Tamamen kendilerinin gelir elde edebileçekleri bir model oluşturduk”diye konuşuyor. 2017 yılında 10 şubenin kendileri tarafından açılacağını ifade eden Güzelaydın, bunun dışında 50 adet franchising vermeyi planladıklarını sözlerine ekliyor. Konya, Balıkesir, Kocaeli, Bursa, Ankara, İzmir, istanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası, Trabzon ve Bartın hedef bölgeler arasında yer alıyor.

Bir dükkanın aylık ciro hedefi ise 20 bin TL olarak belirlenmiş. Ancak bu noktada lokasyonun önemine vurgu yapan Güzelaydın, günde 3 bin TL ciro yapan şubelerin olduğuna dikkat çekiyor.

2300 m2`lik imalathanesinde tamamen hijyenik şartlar altında çiğköfte üretimini yapan Kahta Çiğköfte kalitesini ISO 9001 ( Kalite Yönetim Sistemi )ve ISO 22000 ( Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ) ile kanıtlamıştır.

Alanında uzman kadrosu, dinamik yapısı ve kazandıran franchise ortaklıkları ile 2011 yılında kurumsallaşmasını tamamlayan Kahta Çiğköfte hızla büyümeye devam ediyor.

İŞİN AYNASI

  • Uygun yer: Konya, Ankara, İzmir, İstanbul’un Anadolu Yakası, Trabzon ve Bartın hedef bölgeler arasında yer alıyor.
  • İlk sermaye: Şubeler için 15 bin TL, stant konsepti için 20 bin TL yatırım yapılması gerekiyor.
  • Ciro hedefi: Aylık minimum 20 bin TL. Kâr marjı Yüzde 50.
  • Bayilerde aranan özellikler: İşinin başında durması gerekiyor.
  • Başvuru için iletişim: 0532 715 61 90 ya da kahtacigkofte.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu