Kahve Kafe Bayilikleri

Kahve Deryası Franchise Veriyor

Kahve deryası bayilik, kahve deryası franchising, kahve kafe dükkanı açmak

kahve deryasiFirma İsmi : Kahve Deryası
Bayilik Kategorisi : franchise
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 5
Firma Tanıtım : Öncelikle KAHVE DERYASI ‘na gösterdiğiniz ilgiye tesekkur ederiz. Hedefimiz; sizlere Saygın – Keyifli – İtibarlı -Karlı bir iş ortamı hazırlayarak şu ana kadarki edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmaktır. Markamızın vazgeçilmez prensibi olan karşılıklı Güven ortamının sağlandığı bir çizgi paralelinde ticari ortaklığımızı oluşturmak ve bu ilişkiyi uzun yıllar devam ettirmektir.

Merkezi İzmir’de bulunan KAHVE DERYASI , kuruluşundan itibaren önemli başarılara imza atmıştır. Şimdiye kadar açmış olduğumuz şubelerimizde günlük müşteri sayısı titizlikle yaptığımız fizibilite çalışmalarında öngörülen hedeflerin oldukça üzerindedir.

Kahve Deryası , Cadde Lokasyonlarında ve AVM lerde müşterilerine hizmet vermektedir.Sektörel net kar marjları P & L dengesi zarfında % 50 aralığında oluşmaktadır.Bu oran ciro ya doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir.Kahve Deryası açılacak mekan ile ilgili olarak, iç mekânın en az 80 – 90 m2, Dış mekânın Minimum 40 m2 olmasi bizim için yeterlidir.

Bayilik Şartları : Kahve Deryası açılacak mekan ile ilgili olarak, iç mekânın en az 80 – 90 m2, Dış mekânın Minimum 40 m2 olmasi bizim için yeterlidir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Anahtar Teslim
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : $150.000 %35

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Oğuzkan Erman
Telefon : 0533 440 33 14
Web Sitesi : www.kahvederyasi.com.tr
E-posta Adresi : oguzkan@kahvederyasi.com.tr
Adres : İzmir

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu