Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Kahve Makinesi Arayanlara 13 Seçenek

Kahve makinesi seçiminde işinize yarayacak 13 marka. Ev elektroniği kategorisindeki en hızlı büyüyen segmentlerden biri de Türk kahvesi makineleri. Bu makineleri satın alırken fincan kapasitesi, güvenlik ayarları ve Türk kahvesi yapmak dışında başka işe yarayıp yaramaması da göz önünde bulunduruluyor.

Kahve Makinesi Seçenekleri

KAHVENİN içindeki parçacıklar kaynama noktasına gelince patlar. Kaynama noktasına hızlıca getirilirse acı bir tat oluşur; bu yüzden yavaş pişirilmelidir. “Bir acı kahveni içerim” sözü de “Çabuk pişirirsin, ziyaretimi kısa tutacağım” anlamına gelir. En keyifli sohbetlerin daimi eşlikçisi olan Türk kahvesini de uzun zamandır artık makineler yapıyor. Hemen her evde bir Türk kahvesi makinesi bulunuyor. Kahvede her zaman köpük tutturmak mümkün değil, fakat yeni nesil makineler her seterinde standart köpük seviyesini de tutturuyor.

Kahve makinesi
Kahve makinesi seçenekleri

Bu nedenle özellikle misafirler için her eve bir kahve makinesi girmiş bulunuyor. Bu makinelerin çok farklı modelleri var. Bir Türk kahvesi makinesi satın alırken, fincan kapasitesi, güvenlik ayarlan, uyan sistemleri, susuz çalışma özelliğinin yanı sıra Türk kahvesinin dışında filtre kahve ya da sütlü içecek yapması da göz önünde bulunduruluyor. 40 yıllık hatırı olan mükemmel kahveler için bu makinelere bir göz atabilirsiniz…

Taşmaları Önlüyor
Arçelik K-3300 Beyaz Mini Telve Türk Kahvesi Makinesi

Uygun fiyatlı olduğu için sıkça tercih ediliyor. Türk kahvesi yapımı bittiğinde ışıklı uyarı sistemi mevcut ve ışıklı uyarıdan bir süre sonra elektriğini kendisi kesiyor. Anti Spill teknolojisiyle yapılan kahvenin taşmamasını sağlıyor. Cook Sense teknolojisiyle Türk kahvesinin pişip pişmediğini algılıyor.

10 Farklı Seçeneği
Arzum OK004 Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi

Türk kahvesi piştiğinde sesli ve ışıklı uyarı veriyor. 10 farklı renk seçeneğe sahip. Pişirme algılama sensörüyle Türk kahvesinin pişip pişmediğini anlama ve taşırmayı önleme özelliği var. Çift taraflı cezvesi ile sağ ve sol elle kullanım kolaylığı sağlıyor. Tek seferde dört fincan kapasiteli.

Tek Tuşla Kahve Hazırlama
Schafer 40 yıl çift hazneli Türk Kahvesi Makinesi

Taşmayı önleyen algılama teknolojisi, tek tuşla kahve hazırlama imkanı, sesli ve ışıklı uyarı sistemi, 10 saniyede otomatik kapanma ve her iki ele de uygun çift akma ağızlı cezve gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Tek seferde sekiz fincan kahve yapabiliyor.

Üç Taraflı Dökme Ağzı
Arnica Köpüklü Türk Kahvesi Makinesi

Rose IH32050 Çift emniyet sistemli bu şık model, tek seferde dört fincan kahve yapabiliyor. Elde yıkanabilir cezve özelliğiyle öne çıkıyor. Üç taraflı dökme ağzına sahip olan makine, damlamalara karşı özel olarak üretilmiş.

Susuz Çalışma Özelliği
Fakir Kaave Mono Türk Kahvesi

Sesli uyarı sistemiyle beraber, susuz çalışma ve fazla ısınma güvenliğine sahip. Tasarım olarak, led aydınlatmalı pişirme yuvası güzel bir görünüm sağlıyor.

Çift Taraflı Cezve
Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi

Diğer makinelerden farklı olarak normal pişirme ve közde pişirme seçeneği var Akıllı sensör sistemi ile kahveyi koymadan çalışmama ve taşmayı önleme gibi güvenlik özellikleri mevcut. Çift taraflı cezve ağzıyla sağ veya sol elle kolay kullanım sağlıyor.

Sütlü İçecek de Yapıyor
Karaca Hatır Moduna Göre Türk Kahvesi Makinesi

Sütlü içecek yapma seçeneğiyle diğer makinelerden ayrışıyor. Tek seferde beş fincan kapasitesi mevcut. Közde kahve ve sütlü Türk kahvesi, sütlü sıcak çikolata, sütlü hazır kahve gibi sütlü içecekler yapma özelliğiyle kahve dışında çok fazla opsiyon sunuyor.

Tam Kıvamında
Vestel Sade R910 Türk Kahvesi Makinesi

Ağır pişirme özelliği sayesinde, kahvenizin köpüğünü ve kıvamını koruyarak yoğun lezzetli kahveler hazırlayabiliyor. Otomatik pişim algılama sistemi kıvamı tam Türk kahvesi deneyimi sunuyor.

Beş Kez Uyarıp Altıncıda Kapatıyor
Korkmaz A860-01 Kahvekolik Türk Kahve Makinesi

Sekiz renk seçeneği, sesli ve ışıklı uyarı sistemi mevcut. Makine bes kez uyarı verdikten sonra altıncı seferde kendini kapatıyor. Susuz kaldığında otomatik olarak kapanıyor. Kahveyi az sıcaklıkta yavaş yavaş pişirerek közde kahve lezzeti sağlıyor.

Hem Türk Kahvesi Hem Filtre Kahve
Karaca Hatır Plus 2 İn 1 Kahve Makinesi

Karaca’nın bu modeli, Türk kahvesi ve filtre kahveyi bir arada yapabiliyor. Tek seferde beş fincan Türk kahvesi ve beş kişilik filtre kahve kapasitesine sahip. Bakır, bronz, kırmızı ve krem olmak üzere dört farklı renk seçeneği var.

Altı Fincan Kapasiteli
Bosch TKM6003 Coffeexx Plus Türk Kahve Makinesi

Çıkarılabilir su haznesiyle makinenin temizlenmesinde kolaylık sağlıyor. Her cezvede üç fincan olmak üzere toplam altı fincan kapasitesiyle diğer makinelere nazaran daha fazla kapasiteye sahip. Güvenlik sağlaması için çocuk kilidi ve susuz pişirme gibi özellikleri var. Cihaz kullanılmadığında kendiliğinden uyku moduna geçiyor.

360 Derece Döner Yapı
Sinbo SCM-2943 Türk Kahve Makinesi lnox

Sinbo SCM-2943 Kahve Makinesi 600 ml su kapasitesine sahip. Bu sayede beş fincana kadar kahve demlemenize olanak tanır. Elektrikli cezve üzerinde bulunan ışıklı açma-kapama düğmesi sayesinde basit bir kullanım sağlar. Tabanı ile kablosuz ve 360 derece dönebilen yapısı sayesinde özgür bir kullanıma sahiptir.

Koz Tadında Kahve
Homend Pottoman 1830h Türk Kahve Makinesi

https://www.youtube.com/watch?v=ndlS6obP8Wk

Özel ısı dengesiyle kahvenizi yakmadan köz tadında pişiriyor. Beş fincan Türk kahvesi pişirebileceğiniz geniş hazneli makine, akıllı sensörleriyle haznedeki miktarı algılayarak taşmaları önlüyor. Kahve piştikten sonra hazneyi çıkardığınızda makine kendini otomatik olarak kapatıyor.

ÜRÜN DİRİER / PARA

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu