Kahve Kafe Bayilikleri

Kahve Şahane Bayilik Şartları

Kahve konseptleri ile büyük bir başarı sağlayan Kahve şahane bayiliği alarak kendi işinizin başına geçebilirsiniz. Lokasyon bulmada sıkıntı çekenler için AVM’lerde açılacak kahve konsepti işinizi görür. Türkiye genelinde harıl harıl Avm yapılıyor dolaşın, araştırın, gezin görün mutlaka bir avm de kendinize yer bulursunuz.

Kahve Şahane

Türkiye’de kahve tüketimi hızla yükseliyor. Uluslararası Kahve Organizasyonu’nun istatistiklerine göre Türkiye’de kahve sektörünün pazar payı ortalama yüzde 15,6 oranında artış gösteriyor. Türkiye’de 2012-2013 döneminde kişi başına 595 gram olan kahve tüketimi, 2015-2016’da 920 grama ulaştı.

Her sene ciddi artış gösteren bu sektörde, zaten yüzlerce yıldır günlük hayatın ve kültürün vazgeçilmez bir öğesi olan kahve, son yıllarda yatırımcıları en çok cezbeden sektörlerden biri.

Biz Kahve Şahane olarak bu sektördeki potansiyeli gören, yüksek ciro hedefleri olan akıllı yatırımcılara hitap ediyoruz. Kahve Şahane küçük yatırımlarla, yediden yetmişe her yaş aralığına ve her kesim hitap eden ve hızla büyüyen bu sektöre giriş yapmanız için yatırımcı dostu bir kuruluştur.

Göz alıcı tasarımı, yatırımcısına büyük kâr sağlaması ve istihdam fırsatı yaratması sayesinde KOSGEB’in desteğini almış bir projedir ve Kahve Şahane’de yatırımcılar 50bin TL ye kadar geri ödemesiz hibe alabilmektedir.

Kahve Şahane’de satılan ürün çeşitleri:

Kahve Şahane kaliteli ve lezzetli ürün çeşitleri sunar.

Türk kahveleri: Klasik Türk kahvesi; Sütlü Dibek, Damla Sakızlı, Kakuleli, Çikolatalı, Karamelli, Fındıklı, Vanilyalı,Dağ Çilekli, Güllü Lokumlu,Menengiçli,Naneli Türk kahveleri.

Diğer kahveler: Espresso, Amerikano, Latte, Cappucino, Mocha, Sıcak Çikolata, Salep, 2’si 1 arada, 3’ü 1 arada.

Soğuk içecekler: Milkshake çeşitleri, Limonata çeşitleri, İtalyan soda çeşitleri.
Ve zengin çikolata çeşitleri.

Konseptler:

Kahve Şahane için tasarlanmış 3 tip konsept bulunmaktadır. Bunlar açık alan stant, kapalı alan stant ve kafe konseptleridir.

Kapalı Alan(indoor) Konsepti: İçinde maksimum 2 personelin görev yapabileceği genişliktedir ve 4 tarafından açık şekilde servis alanı bulunan bir stant şeklindedir.
Öngörülen uygulama alanları: AVM’ler, Plazalar, Altgeçitler, Metro istasyonları. Tüm kapalı alanlar için uygundur.

Açık alan(outdoor) Konsepti: Kapalı alan konseptine artı olarak ısıtma ve soğutma sistemleriyle donatılmıştır.
Öngörülen uygulama alanları: İşlek caddeler, araç trafiğine kapalı bar, kafe sokakları.

Kafe Konsepti: Mekanın ölçülerine göre tüm ihtiyaçları hesaplanıp, ölçüler alındıktan sonra her şey kafe için özel olarak üretilir.
Öngörülen uygulama alanları: İşlek caddeler, araç trafiğine kapalı bar, kafe sokakları.

Özellikleri:

4-4 metre, 4-2 metre, 5-2 metre, 5-3 metre, 5-5 metre gibi dilediğiniz ebatlarda üretim yapabiliyoruz.  Halojen yanmaz elektrik kabloları kullanılmıştır ve tüm konseptlerimizde 18KW gücünde 220V elektrik tesisatı ve damacana su dışında başka bir ihtiyacı bulunmamaktadır. Gıda ürünlerinin tamamı sertifikalı, tüm ekipmanlar TSE belgeli ve garantilidir. Güvenliği, elektrikli kepenkler ve gece görüşlü kameralar ile sağlanmaktadır.

Kahve Şahane şubesinin açılması ile birlikte yatırımcılarımızla beraber iş ortağı olarak ilerliyoruz. Problemleriniz, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda; reklam desteği, yaz ve kış sezonlarına özel kampanya desteği, makinaların teknik bakımı ve onarımı, açılış için özel etkinlik ve stant yönetimi, ekipmanların kullanımıyla ilgili 2 günlük eğitim desteğimiz olacaktır.

Yatırım:

Kahve Şahane %500-%1000 kâr ile satış yapmaktadır. Şimdiye kadar kurulmuş 20 Kahve Şahane şubesinden gelen istatistiklere göre, kurulduğu yer ve yönetim kalitesine bağlı olarak minimum 4, maksimum 15bin TL aylık kazanç sağlamaktadır.

Kahve Şahane projesi KOSGEB tarafından desteklenen bir projedir. KOSGEB, Kahve Şahane şubesi açmak isteyen yatırımcılara 50bin TL’ye kadar geri ödemesiz destek vermektedir.

İç mekân için yatırım bedeli: 70bin TL
Dış mekân için yatırım bedeli: 75bin TL
Kafe konsepti için yatırım bedeli: Mekânın ölçülerine göre yaklaşık 70-100bin TL arası.

Yurtdışı için fiyatlandırmalar değişmektedir.

İletişim Bilgileri:

İlgili Kişi: Dilek Koçkara
Telefon: 0533 958 58 16
E-posta: info@kahvesahane.com
Web Sitesi: www.kahvesahane.com

Kahve kafe bayilikleri bölümümüzü mutlaka inceleyin değerlendirebileceğiniz bayilik firması olacaktır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu