Kahve Kafe Bayilikleri

Kahvenin Rengi İlk 5 Şubesinden Franchise Bedeli Almayacak

Kahvenin Rengi Bayilik Veriyor : 2012 yılında toptan ve perakende kahve satışlarına başlayan Kahvenin Rengi, franchise sistemi ile hızla büyümektedir.

kahvenin rengiGücünü, tüketicisinin talep ve beğenilerinden alarak ilerleyen ve Türkiye genelinde birçok noktada tüketiciyle buluşan Kahvenin Rengi, Türk kahvesi başta olmak üzere geleneksel ve çağdaş birçok kahve çeşidini mağazalarında misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Kahvenin Rengi’nde geleneksel Türk kahvesinden espresso bazlı gurme kahve çeşitlerine, aromalı filtre kahvelerden soğuk kahvelere, paketli kahve ürünlerinden yöresel kahvelere uzanan 50’den fazla kahve çeşidi bulunuyor.

Misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedebilecek kadar sıcak ve keyifli bir yer olmak amacıyla yola çıkan ve bunu gerçekleştiren Kahvenin Rengi, Türk kahve kültürünü ülkemizde ve dünyada hak ettiği yere taşımayı bir misyon olarak görüyor.

Önemli Not : ilk beş(5) franchise şubelerden franchise bedeli alınmayacaktır. Dekorasyon gideri, konseptimize uygun bir mekânın hazırlanması için m2 bazında yaklasik 1.500TL’dir. Belirtilen ücret; dekorasyon ve mobilya maliyetlerinin yanı sıra, makine ve ekipmanları servis maliyetini de içeren anahtar teslim maliyetidir.. Tecrübe bedeli olarak, bayimizden 15.000$ talep ediyoruz. Bu bedel, isim hakkını – Mimarı Bedeli İşletmeci ve Personel Eğitimi – Reklam desteğini kapsamaktadır. Ayrıca aylık cirodan % 3 Royalty ücreti vardır. Karşılıklı anlaşma sağlanması halinde aşamalı olarak; 1-Sözleşme 2-Mağaza Tespiti 3-Proje 4-Anahtar Teslim Konsept Kurulumu 5-Personel Eğitimi – Reklam Hazırlığı işlemektedir. Yatırım koşullarımızı Uygun görmeniz halinde, sizlerden şu aşamada işletmenizin kurulabileceği uygun lokasyon ve dükkan önerilerinizi veya mevcut datamızda bölgenize uygun lokasyonlar var ise sizinle paylaşmamız için sizleri bekliyor olacağız.

İletişim
Yetkili : Serkan YETER (Franchisor)
Adres : Mithatpaşa Cad. No:1458 Palmiye AVM Balçova/İZMİR
Tel : 0(232)44 999 44
0(544)44 999 44

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu