Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Kalitesi ve fiyatıyla meydan okuyor

İtasos markasıyla Bodrum’da çeşitli projelere imza atan Meta Bilişim İnşaat A.Ş., kalitesiyle dikkat çeken projelerine tüm hızıyla devam ediyor, İtasos Beach Club’ın tesliminin ardından İasos Exclusive projesine start verildi…

ÜÇ ortağın 2008 yılında bilişim sektöründe faaliyet göstermek üzere kurduğu Meta Bilişim İnşaat A.Ş., 2014’ten bu yana inşaat sektöründeki faaliyetleriyle dikkat çekiyor. Yatırım için aldıkları arsada inşaat yaparak faaliyet gösterdikleri sektörlere inşaatı da ekleyen ortaklar Can Emrah Özoral, Alp Ferruh Özoral ve Levent Çağlayan, yaptıkları inşaatların kalitesi ve uyguladıkları fiyat politikalarıyla dikkat çekiyor ve tanınıyorlar.

Meta Bilişim İnşaat A.Ş., İasos bölgesinde başladığı inşaatları, altı ay gibi kısa bir sürede kalitesinden ödün vermeden tamamlayıp, projenin 144 dairesini kısa sürede ev sahipleri ile buluşturdu. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı genç girişimci Can Mehmet Özoral, İasos markasını, İasos’ta tamamladıkları ve Yahşi bölgesinde yeni başladıkları ultra lüks, ama oldukça uygun fiyatlı projelerini şöyle anlatıyor:

“İKİNCİ ETABA BAŞLADIK”

“Bilişim sektöründe iş yaptığımız ortaklarımla 2014 yılında yaptığımız bir yatırımı, kat karşılığı olarak bir müteahhide vermeyi düşünürken, projeyi öz sermayemizle kendimiz hayata geçirmeye karar verdik. Böylece inşaat sektörüne ilk adımımızı İasos Beach Club ile attık. Bodrum bölgesinde nitelikli inşaat için kolları sıvayıp, dev projenin 144 konutluk ilk etabını altı ay gibi kısa bir sürede inşaatımızın kalitesinden ödün vermeden teslim ettik. Toplamda 60 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen projenin ikinci etabını Bodrum’un en nadide yerlerinden Yahşi bölgesinde başlattık. 2018 Mart ayında teslim etmeyi ön gördüğümüz İasos Exclusive pro-jemizin tamamı 4+1, 220 metrekare bürüt alana sahip, 34 özel villadan oluşuyor. Bu projede de örnek villamızı tamamladık. Denize 120 metre mesafedeki bu projemizde kullanılan malzemelerin tamamı sektörünün lider markalarından özenle seçildi.”

“DÜNYA MARKALARI BİZİMLE”

Bodrum’un artık sadece yazın yaşanan ve yazlık olarak düşünülen bir kasaba olmadığım söyleyen Özoral, sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Bu nedenle teknolojinin, gerek ısıtma ve soğutma sistemleri gerek dış cephe ve doğramaların sınıfının en üst segment ürünleri olmasına özen gösterdik. Akıllı ev sistemleri ile hayata geçirdiğimiz evlerimizde cep telefonlarınızla evinize uzaktan erişim sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca sizin yerinize yangın ve su baskınlarına karşı tüm teknolojik önlemleri devreye aldık. Projemizde dünya markaları ile çalıştık. Banyosundan mutfağma kadar tüm malzemeler dünyada ödül almış markaların ürünleri. Ankastreler birinci sınıf. Kapı kollarından bahçe aydınlatmalarına, pencerelerinden apliklere kadar en iyi malzemeleri kullandık. Her evin bahçesinde yer alan 25 metrekarelik havuzlarda kullanılan mozaikler bile İtalya’dan özel olarak getirtildi. Geniş bahçesi ve 7/24 çalışan güvenliği ile ev sahibi olmak isteyenlere lüks bir hayatı, uygun ödeme fırsatlarıyla sunuyoruz.

Türkiye’de emlak krizi olduğunu düşünenlerin de yanıldığının bir kanıtı olan ilk projemizde, doğru fiyat politikamızla altı ay gibi kısa bir sürede evlerimizin neredeyse tamamını satarak sahipleri ile buluşturduk. Meta Bilişim İnşaat A.Ş. olarak daha farklı ve daha iyi projelere imza atacağız. Bizim yaptığımız işlerin kalitesi ve fiyatları, eminim ki diğer firmalara da örnek olacaktır. Zira doğru fiyat politikası ile evlerin satılmaması neredeyse imkânsız.”

Doğru fiyat politikası

899 bin ile 1 milyon 500 bin TL arasında satışa sunduğumuz evlerimizin şimdiden yüzde 30’u sahiplerini buldu. Kendi öz sermayemizle hayata geçirdiğimiz projelerimizde yüksek kar amacı gütmeden, keyifli projeler hayata geçirerek, herkesin hem kaliteyi hem konforu hem de güveni bir arada bulabilecekleri huzurla yaşanacak evler inşa ediyoruz. İşimize ve insanlara olan saygımız, bizi hep amatör ruhla, daha da profesyonel projeler yapmaya yöneltiyor. Bu nedenle de her zaman evlerimizi Türk Lirası bazında, emsallerinden çok çok daha uygun olarak fiyatlandırıyoruz.’

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu