Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Motosiklet Bayilikleri / Kanuni Motosiklet Bayiliği

Kanuni Motosiklet BayiliğiKANUNİ
En büyük yerli üretici

Kanuni markalı motosikletler Kuralkan Şirketler Grubu tarafından üretiliyor. Şirket ayrıca Hyosung motosikletlerinin Türkiye temsilciliğini yapıyor. Kanuni motosikletleri İstanbul Tuzla’da 50 bin metrekare arazi üzerine kurulu fabrikada üretiliyor.

hyosung
Yatırım maliyeti 25 milyon dolar olan fabrika, Türkiye’deki en büyük motosiklet üretim tesisi. Fabrika bünyesinde eğitim pisti, sürüş test alanı, depolama, montaj, dökümhaneler, dişli üretim ünitesi ve çok detaylı incelemelerin yapılabileceği bir laboratuvar bulunuyor.

2013’te 26 bin motosiklet satan şirketin bu yılki satış hedefi 35 bin. Şirketin 250 bayisi var. Ancak bu sayı artırılacak. Bayi seçimi konusunda oldukça titiz davrandıklarını belirten Kuralkan Şirketler Grubu Satış Müdürü Muhammed Keskin. 2014‘te 30 yeni bayilik vereceklerini söylüyor. Bir Kanuni bayiliği için 25 bin TL yeterli.

Telefon: 0216 5812121

  Honda Motosiklet BayiliğiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Motovento Motosiklet Aksesuarları Satış Bayiliği

Aksesuar bayiliği… Motosiklet sürücü güvenlik donanımları, aksesuarları ve yedek parça markalarının satıldığı Motovento, bayilik veriyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir