Motosiklet Bayilikleri

Mondial Motosiklet Bayiliği

MONDİAL MOTOR
34 Farklı Çeşidi Var

Uğur Şirketler Grubu’nun bünyesinde bulunan Mondial Motorun Aydın Nazilli’de 44 bin 500 metrekare üzerine kurulu bir üretim tesisi var. Avrupa standartlarına uygun yılda 192 bin motosiklet üretim kapasitesine sahip olan firmanın, 400 satış noktası, 528 servis merkezi ve 250 yedek parça satış noktası bulunuyor. Firmanın toplamda sekiz farklı model segmenti var. Bunlar touring, scooter, eross, enduro, buccaneer, ATV, E-mon. Firmada 34 farklı çeşitte motosiklet mevcut. Bunlardan E-mon segmentinde sadece elektrikli motosiklet modellerini satıyor. Ürünlerin fiyatları 3 bin ile 17 bin TL arasında değişiyor.

Mondial

Mondial Motor bayilik veriyor

Mondial markalı motosikletler, 2004’ten bu yana Uğur Motorlu Araçlar tarafından ithal ediliyor. Bazı modeller ise şirketin Aydın Nazilli’deki üretim tesisinde üretiliyor. Şu anda Mondial markasıyla piyasaya sunulan 34 farklı modeli var.

Koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı, karşılıklı güven, sadakat ve bağlılık temellerinin oluşturduğu Mondial kültürünün ve satışa sunduğu ürünlerinin müşterisiyle buluştuğu son nokta olan bayilerimiz, satış felsefemizi oluşturan en önemli değerimizdir. Bu bağlamda erişilebilirlik ve kaliteli hizmet önceliğiyle bayi seçiminde gösterilen özen ve bayi ağımızın sürekli iyileştirilmesi vazgeçilmez hedefimizdir.

Mondial motosikletleri, 2013 yılında 32 bin adet motosiklet satarak pazar lideri oldu. Firmanın Türkiye genelinde 400 bayisi var. Ayrıca yetkili teknik servisleri bulunuyor. Uğur Motorlu Araçlar, potansiyel taşıyan bölgelerden gelecek bayilik taleplerini değerlendirilmeye devam edecek.

Web adresi: www.mondialmotor.com.tr
Telefon: 0256 315 50 00

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. Esenyurt merkez veya Hadımköy yoluna bayilik açmak istiyorum dönerseniz sevinirim

  2. BAYİLİK ALMAK İSTİYORUM Dönüş yaparsanız memnunolurum.05356750842

  3. slm. ben Aksaray ın Eskil ilçesinde kalıyorum . motorsiklet tamir dükkanım var sizden bayilik almak istiyorum. ulaşaırsanz sevinirim. 5366140301

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu