Motosiklet Bayilikleri

Electro Wind Girişimcilere Bayilik Veriyor

Electro Wind Elektrikli Motosiklet

ELECTRO WIND
Çift Çekerli Motor Ürettiler

Electro Wind, sadece elektrikli motosiklet üreten bir firma. Malzemelerini yurtdışmdan ithal ediyor ve İstanbul Başakşehir’de üretim yapıyor. Firmanın İstanbul Kuruçeşme’de bir de showroom’u var. Türkiye’nin her ilinde 20’den fazla bayiliğe sahip olan firmanın toplamda altı farklı modeli mevcut. “Modellerimizi, ihtiyaca ve piyasa beklentilerine göre geliştireceğiz” diyen Firma Sahibi Gamze Yıldız, elektrikli motosiklet piyasasını araştırmak için sürekli Ar-Ge çalışmaları yaptıklarını söylüyor. Firmanın en ilgi çekici ürünlerinden biri çift çckerli motor.

Electro Wind

Türkiye’de ilk olan ürün, iki motor, iki batarya ve iki beyne sahip. Fiyatı ise 18 bin 300 TL. Şarj edilmesi kolay. Off road severler için firmanın sattığı tüm motosikletlere özel lastikler takılabiliyor. Firmada herhangi bir markanın distribütörlüğü yok. Sadece kendi ürünlerinin satışını yapıyor. Ürünlerinin fiyatları 6 bin ile 13 bin TL arasında. Yıldız, elektrikli motosiklet piyasası hakkında şunları söylüyor: “Türkiye elektrikli araçları pek tanımıyor. Eskiden scooter modelleri zengin oyuncağı olarak tanınıyordu ama bu algı yavaşça değişmeye başladı. İşe gidip gelmek için elektrikli ürünlerin yaygınlığı arttı. Gelecekte de bu araçlar çok daha popüler olacak.”

Firma bayilik isteyenlerin motosiklet sektörüyle yakından ilgilenen kişiler olmasını istiyor. Eğer uygun görürse girişimcilere bayilik veriyor.

Web adresi: www.electrowind.com.tr
Telefon: 0212 485 25 05

Kafesi bayilik verecek

Electro Wind bünyesinde bulunan Pumpkin Kafe, İstanbul Kuruçeşme’de faaliyet gösteriyor. Firma yakın zamanda Kadıköy’de de hizmet vermeye başlayacak. Motosiklet tutkunlarını bir araya getiren ve bir buluşma noktası oluşturan kafe, Electro Wind showroom’u içerisinde yer alıyor.
Kafe, franehising yoluyla büyümek için girişimcilerin tekliflerine sıcak bakıyor. Kafenin franehising bedeli 100 bin TL’den başlıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu