Anasayfa / Teknoloji / Kapture akıllı bileklik ile her şey kayıt altında

Kapture akıllı bileklik ile her şey kayıt altındaÖnemli bir anınızı kaydetmek istediğinizde fotoğraf makinenizi hemen çıkarabilir ve o anı yakalayabilirsiniz, fakat önemli bir şey duyduğunuzda zamanı geriye alıp aynı şeyi duymanız ve kaydetmeniz, hatta bir fotoğraf ya da video gibi paylaşmanız mümkün değil. Kapture akıllı bileklik bu hususta kullanıcılarına harika bir fırsat sunuyor. Teknoloji ve ürün geliştirme meraklısı iki gencin ABD’de kurduğu Kapture firması tarafından geliştirilen ve görünüştebir bileklikten hiçbir farkı olmayan Kapture, yapısındaki mikrofon sayesinde duyduğu her şeyi altmış saniyelik döngüler halinde kaydeden bir akıllı saat.
Kapture akıllı bileklik

Sürekli dinleme halinde olan cihazın ekranına dokunduğunuzda ise geçen altmış saniyelik kaydı Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuzdaki uygulamasına göndermeniz ve yine uygulama üzerinden kaydı paylaşmanız mümkün. Üstelik cihaz Bluetooth bağlantısını gerçekleştirene kadar yirmi beş tane kayıt saklama kapasitesine ve yaklaşık yirmi dört saatlik pil ömrüne sahip. http://kaptureaudio.com/

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir