Anasayfa / Şirket Haberleri / Karadeniz’in yöresel lezzetleri iş ortaklarıyla büyüyor

Karadeniz’in yöresel lezzetleri iş ortaklarıyla büyüyorNalia Karadeniz Mutfağı;

Türkiye’de yöresel Karadeniz Mutfağı’mn en iyi ve en yenilikçi temsilcisi olup Bostancı ve Güneşli’de 2 şubesiyle hizmet vermektedir. Nalia; kurum kültürünün gelişmesi ve yöresel mutfağın reçeteleştlrilerek kayıt altına alınması önceliğiyle hareket ederek büyümüştür. Yöresel mutfağa kazandırdığı farklı bakış açısı ile sektörün dinamiklerini değiştirmeyi başarmış, kurulduğu günden bu yana varlığıyla sektöre yeni bir soluk ve vizyon getirmiştir.

Nalia Karadeniz Mutfağı
Marka, Karadeniz mutfağındaki özgün ve sağlıklı lezzetleri müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısıyla sunarken önceliği her zaman insan sağlığıdır. Nalia Karadeniz Mutfağı; sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi; özgün ve ayrıcalıklı mutfağının avantajıyla, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerle birlikte büyümeyi hedefliyor. Tamamen Türk kültürüne ait, özel ve özgün bir mutfağa sahip olan Nalia, bu gücünü ve birikimini yeni “iş Ortakları” ile birlikte tüm Türkiye’ye yaymayı amaç ediniyor.

Nalia Karadeniz Mutfağı; yeni iş ortaklarıyla 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında Bayim Olur musun Fuarı’nda bir araya gelecek.

  Kyo My Friend, Islanmayan Bikini ÜrettiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir