Şirket Haberleri

Karadeniz’in yöresel lezzetleri iş ortaklarıyla büyüyor

Nalia Karadeniz Mutfağı;

Türkiye’de yöresel Karadeniz Mutfağı’mn en iyi ve en yenilikçi temsilcisi olup Bostancı ve Güneşli’de 2 şubesiyle hizmet vermektedir. Nalia; kurum kültürünün gelişmesi ve yöresel mutfağın reçeteleştlrilerek kayıt altına alınması önceliğiyle hareket ederek büyümüştür. Yöresel mutfağa kazandırdığı farklı bakış açısı ile sektörün dinamiklerini değiştirmeyi başarmış, kurulduğu günden bu yana varlığıyla sektöre yeni bir soluk ve vizyon getirmiştir.

Marka, Karadeniz mutfağındaki özgün ve sağlıklı lezzetleri müşteri memnuniyeti odaklı bakış açısıyla sunarken önceliği her zaman insan sağlığıdır. Nalia Karadeniz Mutfağı; sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi; özgün ve ayrıcalıklı mutfağının avantajıyla, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerle birlikte büyümeyi hedefliyor. Tamamen Türk kültürüne ait, özel ve özgün bir mutfağa sahip olan Nalia, bu gücünü ve birikimini yeni “iş Ortakları” ile birlikte tüm Türkiye’ye yaymayı amaç ediniyor.

Nalia Karadeniz Mutfağı; yeni iş ortaklarıyla 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında Bayim Olur musun Fuarı’nda bir araya gelecek.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu