Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / Kayseri Mutfağı Şubesi Açmak

Kayseri Mutfağı Şubesi AçmakKAYSERİ MUTFAĞI
Aylık 100 bin TL ciro hedefi

Beş ilde 12 şubeyle faaliyet gösteren Kayseri Mutfağı, yağlamadan fırın ağzına, yağ mantısından pehliye kadar Kayseri’nin yerel yemeklerini sunan bir konsepte sahip. Beğendik Grup‘un çatısı altında hizmet veren şirket, 2015 yılına kadar 11 franchise şube daha açacak, işletmelerin aylık ortalama kârlılığı yüzde 25 ile yüzde 30 arasında değişiyor.

kayseri mutfağı restoranı
Yapılan yatırımın geri dönüşünün ise 12 ile 18 ay arasında olduğu ifade ediliyor. Şirket, büyüme stratejisini bayilik kanalı üzerinden yürütüyor. Yatırımcı, bir yılın sonunda franchising sisteminden memnun kalmazsa yatırım bedelinin yüzde 6o’ını geri alarak bayiliğini ana firmaya devredebiliyor. Yatırım bedeli metrekare, mağazanın lokasyonu ve projeye göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak metrekare başına bin 500 Euro yatırım gerekiyor. Şubelerin büyüklüğünün ise minimum 75 metrekare olması isteniyor. Bir şube için aylık hedeflenen ciro ise minimum 100 bin TL düzeyinde.

0312 419 50 80

  Et ve Balık Kurumu Bayilikler VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir