Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Kebapçı İskender Bayilik Şartları

Kebapçı İskender Bayilik ŞartlarıKebapçı İskender Franchise, Kebapçı İskender Bayilik, İskender Kebapçı Bayiliği, İskender Kebapçı Franchise, Kebapçı Franchise, Kebapçı Bayiliği, Bayilik Veren Firmalar 2012

Yavuz İskenderoğlu üçüncü kuşak olarak, Türkiye’nin markalaşan ilk restaurant zinciri olan Kebapçı İSKENDER -Yavuz İskenderoğlu bünyesinde yüzelli yıla yaklasan tarih ve kültürü hak ettiği şekilde temsil etmenin haklı gururunu duymaktadır.

Takdir edileceği gibi aynı kalite, lezzet ve kültürün Bursa Şehri dışında, değerli muşterilerimize, sağlam ve mükemmel çalışan bir franchise sistemi içinde sağlanabilmesi için ciddi bir hazırlık ve altyapı gerekmektedir.
Markalaşma süreci ve konsept, üretim, servis, eğitim, uluslarası kalite standartları gibi konularda seneler süren titiz standardizasyon çalışmalarımız sonucu kurduğumuz güvenilir sistem, günümüzde Kebapçı İSKENDERâ-Yavuz İskenderoğlu ürünlerini ve kültürünü, Bursa ve Turkiye sınırları dışında da layıkıyla temsil ve servis edebilmemizi sağlamaktadır.

İstanbul Şubemiz bu bağlamda ilk nokta olmakla beraber, çok yakında yurtiçi ve yurtdışında yeni şubelerin açılması gündemdedir. Bu amaçla Kebapçı İSKENDERâ-Yavuz İskenderoğlu franchise uygulamalarını başlatmıştır.

Geçmişten günümüze gelen ve yarına uzanan bu çalışma, uygulanabilirlik ve büyüme potansiyeli ile yatırımcılar açısından mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Konuyla ilgilenen yatırımcılar, Bursa Botanik Park Genel Merkezi’miz ile bağlantıya geçerek detaylı bilgi alabilirler.

FRANCHISE ADAYI BAŞVURU FORMU (Formlarınız kebapciiskender@kebapciiskender.com.tr adresinde değerlendirilmektedir )

Yavuz İskenderoğlu Ar & Ge ve Eğitim Merkezi & Genel Müdürlük

Adres: Soğanlı Botanik Park – İskender Efendi Konağı, BURSA
Telefon: (+90 224) 2112690 (4 Hat) Faks: (+90 224) 2112694
Telefon: info@kebapciiskender.com.tr

  Kiğılı Kazakistan Almatı’da Franchise VerecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

The Kebab Bayilik ve Bayilik Başvurusu

Kebapçı restoranı açmak isteyenler için bayilik veren kebap markası The Kebab hakkında bilgi vermeye çalışacağız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir