Bayilik ve FranchiseDönerci Bayilikleri

Kebapix Bayilik Verecek

Kebapix Bayilik, Kebapix Franchise, Kebapix Franchising, Kebapix Bayiliği, Kebap Bayiliği, Lokanta Bayiliği Veren Firmalar, Bayilik Arıyorum, Bayilik Veren Firmalar

Kebapix yani modern kebap.Anadoluya özgü olan bu kültürü dünyaya tanıtmak için modernleştirip alışveriş merkezlerinde restoran olarak hizmete başladık.

Amacımız modern kebap zincirini kurup önce tüm Türkiye’ ye ardından dünyaya tanıtıp global bir marka oluşturmaktır.

Binlerce firma ve rekabetine sahne olduğu günümüz pazar ortamında ürün ve hizmetlerimizi farklılaştırıp bu sektörde markamızın devamlılığını sağlamak için kaliteli hizmet ve kaliteli sunum anlayışı ile çalışıyoruz.

Bir işletmeyi diğer bir işletmeden farklı kılan en önemli faktörlerden birisi, rakiplerden daha yüksek kalitede hizmet üretmesi ve sunmasıdır.

Kebapix olarak ürün kalitemizin yanı sıra hizmet kalitemizle de fark yaratmaya çalışıyoruz.Artan şube sayımız ve tüketicilerimizden aldığımız destek de başarılı hizmet anlayışımızın bir göstergesidir. Bu başarı azimli ve istikrarlı çalışmanın, ekip ruhunun ve mükemmel hizmet anlayışının yansımasıdır.

Kaliteli hizmet sunmak için; müşteri beklentilerine uygun, kesintisiz hizmet vermeyi sağlayan, hizmet kalitesini denetleyen ve geliştirebilen, bir sistem oluşturmak tabi ki tek başına olmaz, yanında yetenekli, bilgili, tecrübeli elemanlarla çalışmak gerekiyor.

Ekip ruhu, işini sevme, marka değerine sadık kalma başarımızın altında yatan temel nedenlerdir.

Kebapix 2012’de 12 şube açmayı düşünüyor. Denizli merkezli Kebapix, 2009’dan bu yana faaliyet gösteriyor. Halen Denizli, Aydın ve İstanbul’da 3 şubesi var. Kebapix, 2012’de franchising sistemiyle 12 şube açacak. Şirket, franchise giriş bedeli olarak 50 bin dolar talep ediyor. Sürekli franchise ödemesi yok. Reklam katılım payı ise ciro üzerinden yüzde 5 olarak belirlenmiş.

Şubelerimiz

Adres : Çamlık Mahallesi Doğan Demircioğlu Caddesi No : 2 DENİZLİ
Telefon : 0 258 215 12 20 Faks : 0 258 215 12 40

Adres : Aydın Merkez Orta Mahalle Müze Bulvarı No : 1 AYDIN
Telefon : 0 256 232 04 09 Faks : 0 256 232 04 08

Adres : Ekrem Kurt Bulvarı E5 Yolu Kenarı Bakırköy / İSTANBUL
Telefon : 0212 466 62 34 Faks : 0212 466 62 20

Kebapix Bayilik başvurusu yapmak isteyenler için iletişim bilgileri.

Tüm Soru ve Önerileriniz İçin ; info@kebapix.com.tr
Franchise Hakkında Bilgi İçin ; franchise@kebapix.com.tr
Telefon: 0258 212 90 99

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu