İş Fikirleri ve İş Kurmak

Kendi İşimi Kurmak İstiyorum

İki günde kendi işlerini kuracaklar

Girişimcilerin 54 saat içinde iş fikirlerini şirketleşme aşamasına getirdikleri Startup Weekend yarışmasının üçüncüsü başlıyor. Startup Weekend’e katüarak iki günde kendi işini kurmak isteyenler için son başvuru tarihi 24 Nisan 2012.

Dünyaca ünlü iş fikri yarışması Startup Weekend, önde gelen girişimcilik vakıflarından Kauffman Foundation’ın desteği ve Özyeğin Üniversitesi ile Microsoft Türkiye’nin ana sponsorluğunda 27 – 29 Nisan tarihleri arasında Microsoft Türkiye’nin İstanbul ofisinde düzenlenecek.

Gerçekleştiği ülkelerde internet ve mobil dünyasına yeni yıldızlar kazandırmasıyla bilinen Startup Weekend, katılımcıların gruplar halinde çalışarak parlak bir iş fikrini 54 saatlik bir süre içinde şirketleşme aşamasına getirdikleri bir girişimcilik yarışması. Dünya çapında 100’ü aşkın şehirde gerçekleştirilen Startup Weekend’e 24 Nisan 2012 tarihine kadar http://istanbul.start upweekend.org adresinden başvurulabiliyor.

Çarpıcı fikirleri olan gençlerin, birer girişimci olarak hayata atılmalanna imkan tanıyan Startup Weekend’de yazılım geliştiriciler, yöneticiler, pazarlamacılar, web tasarımcılar ve yatırımcılar yeni bir şirket kurmayı arzu eden girişimci adayları ile bir araya gelecek.

PARLAK İŞ FİKİRLERİ YARIŞACAK

Haftasonu aralıksız devam edecek etkinlikte ekipler, kod yazacak, iş fikri geliştirecek, araştırma yapacak, iş planı hazırlayacak ve Türkiye’nin önde gelen girişimci ve akademisyenlerinden oluşan mentorların yardımıyla kuracakları şirketin vizyonunu geliştirecekler. Maratonun sonunda ekiplerin birbirlerinin sunumlarını izlemelerinin ardından startup dünyasının önemli isimlerinden oluşan jüri çeşitli kategorilerde en başarılı ekipleri seçecek.

Parlak bir iş fikri olan ve girişimci bir ruha sahip olduğunu düşünen yazılımcı, tasarımcı, pazarlamacı ve şirket kurmak isteyen girişimcilerin başvurabildiği yarışmaya, Özyeğin Üniversitesi tarafından yapılan değerlendirme sonucu kabul edilenler katılabilecek.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

4 Yorum

 1. Sizde Kendi İşinizin Sahibi Olabilirsiniz..
  Arkadaşlar ;

  Türkiye Genelinde Açacağımız Şubelerimizden , çok düşük sermayeler ve kısa süreli eğitimin ardından kendi işiniz ve sabit gelirlere sahip olmak istemezmisiniz ??

  Sigorta Sektöründe Binlerce müşterisi ve çalışma arkadaşlarıyla şirketimiz günden güne büyümekteyiz…

  Detaylı bilgi için lütfen e-mail yada telefon ile bize dönüş yapınız..

  Tamer ERDEM

  TAMERERDEM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

  Küçükköy Hürriyet Mh. 267 Sokak No:16 /A Gaziosmanpaşa İSTANBUL

  0212 618 48 80

  0212 618 48 81

  tamer_erdem@hotmail.com

  tamererdemsigorta@hotmail.com

 2. Engin arkadaşım İstanbul da isen yapmış olduğum tekstile yapışan metal işi aktif olabilirim diyorsanız size A dan Z ye öğreterek devredebbilirim Nurettin 0532-326-37-49

 3. selamun aleykum abi biz iki arkadaş öncelikle ALLAHIN izni ile iş kurup memleketimizin ve kendimizin refah seviyesini yükseltmek istiyoruz ve önce CENAB-I HAKKIN YARDIMI sonra sizin desteğinizle bu isi yapmak istiyoruz hayırlı günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu