Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Kiğılı Bayilik Şartları

Kiğılı Bayilik Şartları

Kiğılı Bayilik Şartları, Kiğılı Bayilik, Kiğılı Franchise Şartları, Kiğılı Bayilik 2011, Kiğılı Bayilik 2012, Kiğılı Franchise

Kiğılı 1938’de erkekler için kumaş satışı ile başlayan , 1965’te Kiğılı markası ile üretime geçen bir hazır giyim mağazalar zinciridir. İlk mağazasını Beyoğlu’nda açan Kiğılı “kaliteyi en uygun fiyatla” sunarak bugün 162 mağazaya ulaşmıştır. Bu mağazaların 134’ünü kendisi işletmektedir.
Marka ve kimlik karakterinin son derece oturmuş olduğu Kiğılı’da yenilenebilmek, değişime açık olmak son derece önemlidir.Kiğılı’nın aradığı işyeri özellikleri ana cadde veya Alışveriş merkezlerinde 7-8 metre cepheli 150-200 m2 mağaza alanı olmalıdır. Kiğılı’nın bayilik alanlarda aradığı özellikler ise : Markayı temsil etme yeteneği, mağazacılık deneyimi, İnsan kaynağına önem vermesi ve yönetebilmesi, müşteri hizmetlerine önem vermesi, ürün seçme ve pazarlama becerisine sahip olması, iletişim ve motivasyon konularına hakim olması.

Kiğılı yatırım şartları : Kiğılı yatırım şartları yapılacak proje bazında belirleniyor.

Kiğılı bayisi olmak isterseniz bu konudaki yetkili kişi:

Kurumun Ceo’su Hilal Suerdem
mail adresi : hilalsuerdem@kigili.com.tr
Bayiler Koordinatörü : Attila Kürekçioğlu
mail adresi : attilakurekcioglu@kigili.com.tr
Adres:
Yedipınarlar mevkii, Şeker pınar köyü No:13-1 Gebze – İzmit
Tel: 0 262 658 13 01
web : www.kigili.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. köklü bir firma, franchise fiyatları pahalıdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir