Anasayfa / Şirket Haberleri / Kiler 2014’te 20 şube açacak

Kiler 2014’te 20 şube açacakRekabetin her yıl kızıştığı gıda perakende pazarına 2013’te de satın alma ve birleşmeler damgasını vurdu. Özellikle yerli oyuncuların pazardaki gücünü artırdığı bir yılın ardından, şirketler, 2014 büyüme stratejilerini hayata geçirmek için altyapı çalışmalarına başlamış durumda.

Kiler-Market
Bunlardan biri Kiler markasıyla perakende pazarında faaliyet gösteren Kiler Holding. Kiler’in organize gıda perakende sektörü içindeki payı yüzde 0,7 civarında. Süpermarket segmentindeki payı ise yüzde 1,2. Türkiye genelinde 32 ilde 208 mağazası bulunan Kiler, 2014’te 20 yeni mağaza açarak 228 mağazaya ulaşmayı planlıyor.

2014 yılında halen bulundukları iller ile bu illerin yakınlarındaki yeni illerde açacakları mağazalarla daha güçlü bir konuma gelmek istediklerini söyleyen Kiler Holding Perakende Grubu Başkanı Ümit Kiler, “Bir yandan da operasyonel verimliliğimizi artıracak yeni iş yapış biçimleri geliştirmek istiyoruz” diyor. Organize gıda perakende sektörünün toplam gıda perakendesi içindeki payının her yıl arttığına dikkat çeken Kiler, 2014’te de satın alma ve birleşmelerin devam etmesinin kaçınılmaz olduğunu söylüyor.

  Asistanlara özel istihdam bürosuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir