Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Kişiye Özel Elişi Sanat Eseri Yapma Bebekler

Kişiye özel elişi. Üzerinde nakış gibi stilize edilmiş isimlerin bulunduğu bez bebekleri sipariş üzerine rahatça üretebilirsiniz, internette ufak bir ilan yayınlamanız yeterli. Alıcının ya da sipariş verenin ilettiği ismin yer alacağı el yapımı bebekler hem hatıra, hem de müşterilerinizin dostlarına jest yapmak için kullanılabiliyor. Önemli olan ayrıntı, çeşitli boylarda seri olarak üretilmiş taslaklar üzerine sadece birkaç sözcük kondurmak.

Kişiye Özel Elişi

Verilen isim veya isimler bez bebeklerin göğüs kısmına stilize edilmiş şekilde işleniyor. Bunlar bir doğum gününü hatırlatacağı gibi biblo niyetine odaların bir köşesine de konuyor. Daha da ilginci; yine özel harf karakterleriyle özlü sözler, kutlamalar ya da mesajlar unutulmayan hatıralardan birini simli sözcüklerle yaratmış oluyor.

Kişiye özel elişi bez bebekler
Kişiye özel elişi bez bebekler

Aynı teknikle sadece yapma bebek değil topluma mal olmuş ünlü kahramanların minyatür özelliklerini de yapmak mümkün. Tümüyle el becerisine dayanan bu türden üretimler belli bir tarihin ve özel mesajların işlenmesiyle daha da geniş bir yelpazede kişiye özel sipariş şeklinde değerlendirilebiliyor.

Yapma bebeklerin görünen bölümleri otantik giyeceklerle ve sipariş verenin arzusuna uygun renklerle yapılabiliyor. Yine isteğe göre bu bebeklerin ya da ünlü kahramanları simgeleyen bez maketlerin en ilginç özelliklerinden biri belli bir tarihi süslerle simgelemiş olmaları.

Verilen siparişlerin özel bir donatıyla camekanlı büfelerde ışıklı olarak aydınlatılması da mümkün. Pille çalışan donatının bez iskelet içine yerleştirilmesi yeterli. Niteliği ne olursa olsun elde işlenen biblo stili bez bebeklerin daha sonra dezenfekte edilerek garantili olarak müşteriye sunulması da önemli birkaç ayrıntı arasında.

Dikkat çeken konu: Sanatsal Kaligrafi

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu