Anasayfa / Foto Galeri / Kobilere Özel Bilgisayar Modelleri

Kobilere Özel Bilgisayar Modelleri
PC pazarının dörtte birini KOBİ’lerin talepleri belirliyor. Bu nedenle üretici firmalar özel olarak KOBİ lerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiriyor. İşte, veri koruma, güvenlik ve kolay yönetim özellikleriyle dikkat çeken bilgisayar modelleri…

KOBİ’lerin patron, yönetici ya da çalışanlarının ihtiyaçları ön planda tutularak geliştirilen bilgisayarlara ilgi çok fazla. Neredeyse her markanın KOBİ ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan masaüstii ya da dizüstü bilgisayar modelleri bulunuyor. Baş döndüren bir hızla gelişen dijital devrim her sektördeki iş modellerini kökten değiştiriyor. Artık kaçış yok. İşletmeler, rekabette bir adım öne çıkabilmek için dijital teknolojilerin tüm nimetlerinden yararlanmak zorunda.

Toshiba Satellite Pro

Bunun için kullanımı kolay, güvenilir ve ekonomik bilgisayarlara ihtiyaç var.

KOBİ’lere (küçük ve orta boy işletmeler) yönelik bilgisayar modellerini mercek altına aldık. İşte, üretici firmaların KOBİ’lere yönelik geliştirdikleri bilgisayar modelleri…

TOSHIBA
KOBi’ler için öze! tasarlandıToshiba’nın KOBİ ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan notebook modeli Toshiba Satellite Pro R50-B’nin satış fiyatı 470 dolar+KDV. Ağırlığı 2.3 kg.

Kullanıcılar, her türlü iş gereksinimlerini bu bilgisayar ile karşılayabiliyorlar.

Toshiba’nın Türkiye distribütörü TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter, “Satellite Pro R50-B modeli üstün özelliklere sahip. Böylece iş amaçlı kullanıcılar bilgisayardan daha fazla yararlanabiliyor. Bu model, her şeyiyle iş amaçlı kullanım için tasarlandı ve üretildi. KOBt’lerin diledikleri yerde çalışma özgürlüğüne duydukları ihtiyacı anlıyor ve taşmabilirlik, sağlamlık ve güvenilirlik gibi tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor” diyor.

Toshiba Satellite Pro R50-B

Notebook’un ve içerisindeki verilerin güvenliği ön plana alınmış. Satellite Pro R50-B bağımsız test enstitüsü TÜV Rheinland tarafından Hızlandırılmış Yaşam Testlerinden (HALT) geçirildi. Bir notebook’un yaşam ömrünü taklit ederek, farklı titreşim, ısı, kaza sonucu düşme ve basınç seviyelerine maruz bırakılan Satellite Pro R50-B, istenmeyen durumlara karşı güvenilirliğini kanıtlanmış bir ürün.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir