Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Kobilere Özel Bilgisayar Modelleri

PC pazarının dörtte birini KOBİ’lerin talepleri belirliyor. Bu nedenle üretici firmalar özel olarak KOBİ lerin ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiriyor. İşte, veri koruma, güvenlik ve kolay yönetim özellikleriyle dikkat çeken bilgisayar modelleri…

KOBİ’lerin patron, yönetici ya da çalışanlarının ihtiyaçları ön planda tutularak geliştirilen bilgisayarlara ilgi çok fazla. Neredeyse her markanın KOBİ ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan masaüstii ya da dizüstü bilgisayar modelleri bulunuyor. Baş döndüren bir hızla gelişen dijital devrim her sektördeki iş modellerini kökten değiştiriyor. Artık kaçış yok. İşletmeler, rekabette bir adım öne çıkabilmek için dijital teknolojilerin tüm nimetlerinden yararlanmak zorunda.

Toshiba Satellite Pro

Bunun için kullanımı kolay, güvenilir ve ekonomik bilgisayarlara ihtiyaç var.

KOBİ’lere (küçük ve orta boy işletmeler) yönelik bilgisayar modellerini mercek altına aldık. İşte, üretici firmaların KOBİ’lere yönelik geliştirdikleri bilgisayar modelleri…

TOSHIBA
KOBi’ler için öze! tasarlandı

Toshiba’nın KOBİ ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan notebook modeli Toshiba Satellite Pro R50-B’nin satış fiyatı 470 dolar+KDV. Ağırlığı 2.3 kg.

Kullanıcılar, her türlü iş gereksinimlerini bu bilgisayar ile karşılayabiliyorlar.

Toshiba’nın Türkiye distribütörü TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Genel Müdürü Aytaç Biter, “Satellite Pro R50-B modeli üstün özelliklere sahip. Böylece iş amaçlı kullanıcılar bilgisayardan daha fazla yararlanabiliyor. Bu model, her şeyiyle iş amaçlı kullanım için tasarlandı ve üretildi. KOBt’lerin diledikleri yerde çalışma özgürlüğüne duydukları ihtiyacı anlıyor ve taşmabilirlik, sağlamlık ve güvenilirlik gibi tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor” diyor.

Toshiba Satellite Pro R50-B

Notebook’un ve içerisindeki verilerin güvenliği ön plana alınmış. Satellite Pro R50-B bağımsız test enstitüsü TÜV Rheinland tarafından Hızlandırılmış Yaşam Testlerinden (HALT) geçirildi. Bir notebook’un yaşam ömrünü taklit ederek, farklı titreşim, ısı, kaza sonucu düşme ve basınç seviyelerine maruz bırakılan Satellite Pro R50-B, istenmeyen durumlara karşı güvenilirliğini kanıtlanmış bir ürün.

LENOVO
Profesyonellerin tercihî

Profesyonellerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri Lenovo Thinkpad Yoga. Ürünün satış fiyatları bin 200 dolar+KDV’den başlıyor. İnce ve hafif tasarımı, hızlı işlemcisi, büyük depolama alanı ve uzun pil ömrü ön plana çıkan özellikleri arasında. ThinkPad Yoga, -20 derece soğuğa, 60 derece ısıya dayanabiliyor.

Lenovo Thinkpad Yoga

Darbeye dayanıklı ekranı 360 derece döndürülebilen ürün, dört farklı modu sayesinde kullanıcıyı bilgisayar başında şekilden şekle girme zahmetinden kurtarıyor. İstenirse tablet şeklini alıyor, akıllı kalemi sayesinde hızlı ve ayrıntılı çalışmanın konforunu sunuyor.

Lenovo Thinkpad Yoga 1

Yüksek performansı, 19 mm inceliği ve 1.58 kg. hafifliği ile taşıma rahatlığı sunan ThinkPad Yoga, ultra ince ve ultra hafif bir bilgisayar. Tablet modunda iken, tuşlarını saklayacak şekilde kilitlenebilen klavyesi kullanım rahatlığı sunuyor.Sekiz saate varan pil ömrüne ve 30 gün standby modunda kalabilme özelliğine sahip.

HP
Güvenlik özellikleri dikkat çekici

HP’nin KOBl’lere önerdiği masaüstü bilgisayarlar Prodesk 400 ve 600. Dizüstü bilgisayar tarafında ise Probook 450 KOBl’lerin en çok tercih ettiği model.

Probook 450

Ürünlerin başlangıç fiyatları şu şekilde sıralanıyor: Prodesk 400 349 dolar+KDV, Prodesk 600 449+KDV, Probook 450 499+KDVden başlıyor. HP ProBook 400 dizüstü bilgisayarlar isteğe bağlı 10 noktalı dokunmatik ekrana ve en yeni nesil bilgiişlem teknolojilerine sahip.

Prodesk 400

HP ProBook 450, ofiste veya hareket halindeyken güçlü performans sağlamasıyla dikkat çekiyor. Kanıtlanmış güvenilirlik ve kapsamlı HP güvenlik özellikleri, verilerin korunmasına yardımcı oluyor. HP ProBook 450yi seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabiliyorsunuz. LCD kapak üzerinde yeni yumuşak tutuş noktaları ve mat alüminyum klavye içeren, yeni tasarımı kolaylık sağlıyor.

Prodesk 600

Verilerinizi, aygıt ve kimlik bilgilerinizi HP Client Security ile koruma altına alabiliyorsunuz. Ürün arkadan aydınlatmalı, sıvı dökülmelerine dayanıklı klavyesi ile göz dolduruyor.

1 2Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu